Terviseuudised

ÕNNE VALEM: maga öösel täpselt 7 tundi ja 6 minutit! (12)

LISA KOMMENTAAR

just 3. jaanuar 2018 08:06
proovisin , täpselt nii pikk mu uni ongi.
Rosa Wyatt 3. jaanuar 2018 04:39
HOW TO GET YOUR EX LOVER BACK URGENTLY AFTER A BREAKUP OR DIVORCE!.
I’m so excited! Thanks to Dr. Azeez for bringing back my Ex-husband and brought great joy to me today! Azeezabdulahi12@gmail.com is certainly the best spell caster online, if you need your Ex lover back fast! And his result is 100% guarantee….
After 12years of marriage, me and my husband has been into one quarrel or the other until he finally left me and moved to California to be with another woman. I felt my life was over and my kids thought they would never see their father again. I tried to be strong just for the kids but I could not control the pain that torments my heart, my heart was filled with sorrows and pains because I was really in love with my husband. Every day and night I think of him and always wish he would come back to me, I was really upset and I needed help, so I searched for help online and I came across a website that suggested that Dr Azeez can help get ex back fast. So, I felt I should give him a try. I contacted him and he told me what to do and I did it then he did a (Love spell) for me. 18 hours later, my husband really called me and told me that he miss me and the kids so much, So Amazing!! So that was how he came back that same day, with lots of love and joy, and he apologized for his mistake, and for the pains he caused me and the kids. Then from that day, our Marriage was now stronger than how it was before, all thanks to Dr Azeez he is so powerful and I decided to share my story on the internet that Dr Azeez real and powerful spell caster who I will always pray to live long to help his children in the time of trouble, if you are here and you need your Ex back or your husband moved to another woman, do not cry anymore, contact this powerful spell caster now.
Here’s his contact: Email him at: Azeezabdulahi12@gmail.com
You can also call him or add him on what’s-app: +2348160153829
Crzeeusuxüll 3. jaanuar 2018 17:59
Priit 2. jaanuar 2018 13:45
Tähendab, keegi võtab veel tõsiselt ka seda jama või :) ?
proovisin 2. jaanuar 2018 09:55
Aitas 7 tundi, 5 minutit ja 59 sekundit!
??? 2. jaanuar 2018 09:05
Aga kuidas seda saavutada? Paneme ehk äratuskella-pudilniku täpselt õigeks ajaks helisema, et inimene oma õnne sisse ei magaks? Aga oh häda, reguleerida võib küll ärkamis, kuid mitte uinumist vahel sipled tund aega unetult voodis, enne kui silma kinni saad. seega, Täpselt selle vajaliku 6 tunni ning 7 minuti saavutamiseks tuleb ehk siis kasutada tugevatoimelisi uinuteid ning äratuskella? Et siis oldki õnnelik`? Vabandust, kuid mulle näib et pigem tuleb loota oma bioloogilisele kellale ja end korralikult välja puhata kuni uni otsa saab.
2. jaanuar 2018 08:24
Ma magan kõigerohkem 5h ja seda ka antitepresante võttes.
2. jaanuar 2018 10:40
kui unepuudus tunda annab tuleb unerohtu juurde võtta. Une vähesusest annab märku aju töö halvenemine. Magamatus põhjustab ajukahjustusi.
Olgem täpsed 1. jaanuar 2018 19:59
7 tundi ja 6 minutit + 5 sekundit!

maxs 19. juuni 2017 07:57
Kas see on uue EL-i direktiivi vaikne peale surumine ,maga vähem ja pikendame tööaega.
19. juuni 2017 05:09
"Lühem uneaeg kui kuus tundi ja 48 minutit tähendas täielikku õnnetunde puudumist suhetes, pidevat muretsemist ja ei tükikestki tänutunnet," on kirjas 2000 osalejaga uuringu raportis.
ÕL ei väsi ka igasugust jura vahendamast. Teada on, et alla 6 tunni magamine võib pikas perspektiivis mõjutada üldist vaimset ja füüsilist seisundit, aga et lausa minuti pealt langeb liisk, kes on hea ja õnnelik ning kes on paha ja kuri, on pehmelt öeldes natsa väheusutav. Mingi tõetera võib asjal sees olla, aga ehk pigem see, et kuri, paha, närviline, stressis, üksik, õnnetu inimene magab vähem kui hea ja õnnelik inimene - esimene vähem kui 7 tundi ja viimane rohkem kui 7 tundi. See on tõlgendamise küsimus, aga mulle tundub, et hetkel on segi aetud põhjus ja tagajärg ning minuti pealt võiks mõõta ehk vahekorra pikkust, mitte magamist.