Lapsed

"EMA-ISA, MA LIHTSALT PEAN SELLE MÄNGUASJA SAAMA! Kõigil teistel on juba olemas!" (12)

Katrin Helend-Aaviku, 15. juuli 2017 04:00
MOELELU: «Tere, kas teil spinnereid on?!» hüüdsid alles hiljuti tõenäoliselt paljud poisid-tüdrukud ärevalt poemüüjatele. Justkui hetk nõukaajast, kus nõudlus ületas pakkumise. Poed ei jõudnud nii palju näpuvurre juurde tellidagi, kui palju oli tahtjad.Foto: Vida Press

Barbie’st spinnerini – hullutavad moelelud, mida iga laps on endale ihanud, sest selleta ei ole teda olemas 

Pole vist ühtegi last, kellel ei oleks praegust moevidinat näpuvurri ehk fidget spinner’it. Vanemad on sellest hullusest ahastuses, lapsed aga vaimustuses. Ega see esimene kord nii ole. Varem on lastel südame kiiremini põksuma pannud Furby, Jo-jo, Barbie ja paljud teised omaaegsed hittmänguasjad, mille omamine oli vaat et elu ja surma küsimus. Mida sellisest hullutavast vaimustusest või vaimustavast hullusest arvata?

«Tere, kas teil spinnereid on?» lõõtsutavad ärevalt kaks poissi supermarketi apteegi uksest sisse tormates. Vanust võib neil olla nii kaheksa-üheksa aastat. «Ei ole,» vastab valges kitlis apteeker pisut kohmetunult, aga viisakalt ning saadab koos järjekorras seisjatega poisse pilguga kuni vastas asuva juveelipoe sissekäiguni, kust poisid sealsele müüjale lävepakult juba veidi ärevamalt sama küsimuse hõikavad.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

22.11.2018
GALERII | „Mulle meeldib mõte, et võtad voodi alt vana kohvri ja teed ta lihtsalt nukumajaks.“
27.06.2017
Õhtulehe katse: kuidas teha oma kätega näpuvurri?
26.06.2017
PROOVIME JÄRGI! Kuidas teha ise näpuvurri?
12.06.2017
Milleks on kasulik maailmas pööraselt populaarsust kogunud näpuvurr?