Uudised

Kunstnikud Aapo Pukk ja Aivar Juhanson teevad kahest heategijast portree 

Silja Paavle, 18. august 2017 11:15
Kunstnik Aapo Pukk tööhoos Foto: ANDRES TEISS
Vähiravifond „Kingitud elu“ käivitas kampaania „Pintsliga pikendatud elu“, mille raames valmistavad kaks tuntud kunstnikku, Aapo Pukk ja Aivar Juhanson kahest fondi toetajast portreed. 

Portree saavad tänutäheks kaks annetajat, kes saadavad vähihaigete toetuseks 5-eurose SMS-sõnumi numbrile 13018 hiljemalt 17.septembriks 2017. See päev on ühtlasi vähiravifondi ühe asutaja Hille Tänavsuu sünniaastapäev. 

Samal teemal

Portreepiltide saajad loosib fond kõigi sõnumisaatjate vahel välja septembri lõpuks. Sõnumite arv ühe saatja kohta pole piiratud. 

„Iial ei või teada, millal ise abi vajad. Aitan siis, kui seda on kerge teha,” ütles portreekunstnik Aapo Pukk. „Kunstiga tegelemine on üks elusa ainega tegelemine. Kunst on mind ennast elus hoidnud selle sõna kõige laiemas ja otsesemas mõttes. Soovin, et minu kunst võiks kellegi elu pikendada.” 

„Annetamine tervendab inimest seespidiselt ning teeb ta ilusaks. Ilusat inimest on kunstnikul hea portreteerida,” rääkis vähiravifondi „Kingitud elu” tegevjuht Katrin Kuusemäe. „Meil on suur rõõm, et fondi missioonile panevad kaks loovinimest sellisel moel oma õla alla ning kutsume kõiki üles SMS-sõnumeid saatma ja fondi toetama – siin on võimalus saada tänutäheks väärtuslik portreepilt.”

Samal teemal

27.09.2017
SÜDAMLIK TEGU: leukeemiast paranenud naine kogus vähihaigete toetuseks üle 800 euro
21.08.2017
Ruja kontserdi publik panustas vähihaigete toetuseks pea 3000 euroga
14.08.2017
Arvamusfestivali, Viru Folgi ja Hauka laada külalised annetasid vähihaigete heaks ligi 4700 eurot
07.08.2017
Weekend Festivali publik annetas vähihaigete toetuseks 3200 eurot