Uudised

Tallinnas alustab sel sügisel õpinguid rekordarv tulevasi tervishoiutöötajaid 

Silja Paavle, 4. september 2017, 12:25
Foto: PantherMedia / Scanpix
Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis toimuvad 2017/2018 õppeaasta avaaktused tänavu  Tallinnas ning Kohtla-Järvel. Kokku alustavad sel sügisel kõrgkoolis õpinguid rekordilised 450 uut õppurit, neist kõige rohkem, 215, õe erialal.

Tallinnas alustavad esmakursuslased õpinguid rakenduskõrgharidusõppes õe, ämmaemanda, optometristi, farmatseudi, hambatehniku, tegevusterapeudi ja tervisedenduse õppekavadel. Kutseõppes alustatakse hooldustöötaja, tegevusjuhendaja ning lapsehoidja õppekavadel. Kõrgkooli Kohtla-Järve struktuuriüksuses algab õppetöö nii õe kui hooldustöötaja erialadel.

“Algava nädala aktused alustavad traditsiooniliselt uut õppeaastat. Eesti tervishoid vajab uusi töötajaid ja kõrgkoolid Tallinnas ja Tartus vastavad riigi vajadustele, “ ütles Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli rektor Ülle Ernits.

“Kõrgkool alustab taas tavapäraselt erilist aastat. Kui õppimine on endiselt teadmiste ja oskuste omandamine, siis meetodid ja võimalused on taas rikastunud. Esimestena Eestis alustame töökohapõhise õppega kõrghariduses, lisaks on uuenduse saanud kõik õppekavad. Soovime, et meie õppijal oleksid parimad võimalused saamaks tunnustatud spetsialistiks oma valdkonnas,” sõnas Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli õppeprorektor Ulvi Kõrgemaa.

Samal teemal

20. oktoober 2017, 00:01
Kuidas sobitada töö- ja koolielu?
16. oktoober 2017, 15:58
Tallinna tervishoiu kõrgkooli tudengid õpetavad täna pealinlastele elustamisvõtteid
25. august 2017, 08:09
PILOOTPROJEKT: töökohapõhine õpe laieneb nüüd kutseharidusest kõrgharidusse
10. juuli 2017, 12:10
Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis on populaarseim hambatehniku eriala

;