Keha

Viis nõksu, mis aitavad hõlpsamini kaalu kaotada 

Õhtuleht.ee, 15. september 2017, 15:05
Foto: Vida Press
Kehakaaluga maadlemine on vägagi inimlik, kuid kohati meeleheitele ajav tegevus. Siiski on olemas mõned nipid, mis aitavad hõlpsamini kaalust maha võtta.

• Ära pelga mune. Ameerika teadlased leidsid, et need dieedipidajad, kelle hommikueine sisaldas mune, võtsid teistest rohkem alla, ehkki mõlema grupi hommikusöögis oli ühepalju kaloreid, kirjutab Harperbazaar.

• Muuda salat spartalikumaks. Liiga palju lisandeid pole hea ei riietuse ega roheliste salatite puhul. Kasuta igas salatis vaid üht lisakomponenti, nagu näiteks avokaadot, juustu või pähkleid.

• Tekiila ei tee paha. Mehhiko teadlased avastasid, et tekiila valmistamiseks kasutatavates agaavitaimedes leiduvad suhkrud ei seedu, ei tõsta veresuhkru taset ning võivad aidata kaalust alla võtta.

• Joo mullivett. Vahel küünitame käe toidu poole ka siis, kui oleme tegelikult lihtsalt janus. Nii et joo vett ja ennekõike mullivett, mis tekitab täiskõhutunnet tõhusamalt.

• Ammuta kiudainet puuviljast. Kui sulle müsli ei maitse, söö kuivatatud ploome, avokaadot ja põldmarju. Neis on samuti palju kiudaineid, mis tekitavad täiskõhutunde.

Samal teemal

18. september 2017, 10:50
Kolm lihtsat reeglit igaks hommikuks, mis aitavad üleliigsetele kilodele säru teha
14. september 2017, 13:10
GENIAALNE: 9 tõbe, mida sool, pipar ja sidrun ravivad paremini kui mistahes ravimid
27. august 2017, 19:00
Elu ilma süsivesikuteta?
25. august 2017, 16:20
Kuus head asja, mis su tervisega pärast kaalulangust juhtub