Keha

Viis nõksu, mis aitavad hõlpsamini kaalu kaotada 

Õhtuleht.ee, 15. september 2017 15:05
Foto: Vida Press
Kehakaaluga maadlemine on vägagi inimlik, kuid kohati meeleheitele ajav tegevus. Siiski on olemas mõned nipid, mis aitavad hõlpsamini kaalust maha võtta.

• Ära pelga mune. Ameerika teadlased leidsid, et need dieedipidajad, kelle hommikueine sisaldas mune, võtsid teistest rohkem alla, ehkki mõlema grupi hommikusöögis oli ühepalju kaloreid, kirjutab Harperbazaar.

• Muuda salat spartalikumaks. Liiga palju lisandeid pole hea ei riietuse ega roheliste salatite puhul. Kasuta igas salatis vaid üht lisakomponenti, nagu näiteks avokaadot, juustu või pähkleid.

• Tekiila ei tee paha. Mehhiko teadlased avastasid, et tekiila valmistamiseks kasutatavates agaavitaimedes leiduvad suhkrud ei seedu, ei tõsta veresuhkru taset ning võivad aidata kaalust alla võtta.

• Joo mullivett. Vahel küünitame käe toidu poole ka siis, kui oleme tegelikult lihtsalt janus. Nii et joo vett ja ennekõike mullivett, mis tekitab täiskõhutunnet tõhusamalt.

• Ammuta kiudainet puuviljast. Kui sulle müsli ei maitse, söö kuivatatud ploome, avokaadot ja põldmarju. Neis on samuti palju kiudaineid, mis tekitavad täiskõhutunde.

Samal teemal

18.09.2017
Kolm lihtsat reeglit igaks hommikuks, mis aitavad üleliigsetele kilodele säru teha
14.09.2017
GENIAALNE: 9 tõbe, mida sool, pipar ja sidrun ravivad paremini kui mistahes ravimid
27.08.2017
Elu ilma süsivesikuteta?
25.08.2017
Kuus head asja, mis su tervisega pärast kaalulangust juhtub