Uudised

Ida-Tallinna Keskhaiglas tunnustati parimaid

Ida-Tallinna keskhaigla aasta arst on kardioloog Tiina Uuetoa (2)

Toimetas Silja Paavle, 8. detsember 2017 10:07
Ida-Tallinna Keskhaigla juhataja Tiina Uuetoa koos sama haigla juhatuse esimehe Ralf Allikveega.Foto: RAIGO PAJULA/Postimees
Ida-Tallinna keskhaiglas  toimus juba kolmeteistkümnendat korda silmapaistvamaid töötajaid esile tõstev pidulik tunnustamisüritus. Aasta arsti 2017 tiitli pälvis südamekeskuse juhataja dr Tiina Uuetoa.

ITK juhatuse esimees dr Ralf Allikvee sõnas Väino Tuppitsa nimelises auditooriumis aset leidnud pidulikul tseremoonial, et aasta 2017 on olnud haigla jaoks igati edukas. „Meie valik on olnud käia oma teed ning olla sel teel edukad. Võime enda üle uhkust tunda ja lõppevale aastale igati hea tundega tagasi vaadata,“ tunnistas dr Allikvee üritusel.

Samal teemal

Aasta arsti 2017 tiitli pälvis meie südamekeskuse juhataja kardioloog dr Tiina Uuetoa, kes on andnud märkimisväärse panuse haigla kardioloogia eriala arendamisse. Dr Uuetoa on Eesti hüpertensiooni ühingu juhatuse liige, Eesti kardioloogide seltsi südamepuudulikkuse töögrupi juht, Euroopa hüpertensiooni spetsialist, Eesti naise tervise assotsiatsiooni president ning väga aktiivne veel teisteski erialastes organisatsioonides. Eesti kardioloogiamaastikul läheb vaja järjekindlust, kirge ja eneseusku – seda kõike on just dr Tiina Uuetoas.

„Tahan tänada kõiki, kes minu tööd on märganud ja minu nominatsiooni üles seadsid – ainuüksi see oli suur tunnustus!“ lausus aasta arstiks valitud dr Tiina Uuetoa, soovides uuel aastal olla senisest veelgi tublim ja aktiivsem!

Aasta arstidena leidsid äramärkimist veel günekoloog dr Valeria Angioni, üldkirurg dr Rita Timmer, laboriarst dr Marina Ivanova, hooldusarst dr Riho Paesüld ja silmaarst dr Maire Geršman. 

Aasta õendustöötajaks 2017 kuulutati emandusnõuandla ämmaemandusjuht Silja Staalfeldt-Rahumägi ning aasta hooldustöötajaks neuroloogiakeskuse hooldaja Heidi Naur-Šunkina.

Lisaks kuulutati välja ka aasta kliiniline tugispetsialist (apteegi proviisor Liisa Eesmaa), aasta mittekliiniline spetsialist (meditsiinitehnika kvaliteediinsener Olga Turgeneva), aasta sekretär (Riina Urvaste), aasta klienditeenindaja (Tatjana Jatel) ning aasta puhastusteenindaja (Elena Plinte).

Aasta töötajate kõrval õnnitleti ja tunnustati ka tublisid arste, kes viimaste aastate jooksul oma haiglatöö kõrvalt ka doktorikraadi on kaitsnud – allergoloogia-immunuloogia keskuse juhataja dr Krista Ress, onkoloog dr Marju Kase, ortopeed dr Vahur Metsna ning töötervishoiuarst dr Evelyn Aaviksoo.

Samuti oli lõppev aasta eriline haigla konverentside vallas, sest aset leidis järjekorras juba 15. sisekliiniku konverents. Erilise tänu teenisid selle eest konverentsi palju panustanud kuldsuud dr Anu Hedman, dr Tiina Uuetoa ja Dr Toomas Toomsoo ning konverentsisarja algataja, eestvedaja ja moderaator dr Ene Mäeots.