Terviseuudised

Ida-Tallinna keskhaigla ootab linnakodanikke erakorralise meditsiini teemalisele koolitusele 

Toimetas Silja Paavle, 7. veebruar 2018 08:36
Koolitused elanikkonnale on tasuta ja toimuvad Magdaleena haigla suures saalis iga kuu teisel teisipäeval. Foto: Arno Saar
Igakuine Ida-Tallinna Keskhaigla elanikkonna koolitus 13. veebruaril toimub Eesti Vabariigi 100. aastapäeva tähistamise puhul oluliselt pidulikumana, kõne alla tuleb erakorralise meditsiini abi ja see, kuidas olla patsient.

Oma mõtteid jagab Ida-Tallinna Keskhaigla erakorralise meditsiini keskuse juhataja dr Märt Põlluveer, kes räägib, kuidas EMO-s töö käib, millal tasub EMO-sse pöörduda ja millal mitte.

Klienditeenindusjuht Lea Karik räägib teemal, kuidas olla hea patsient ja kuidas oleks patsiendil lihtsam suhelda haiglaga. Sõna võtab Ida-Tallinna Keskhaigla juhatuse esimees Ralf Allikvee.

Mõlemad esinejad vastavad ka kuulajate küsimustele.

Samal teemal

Ida-Tallinna keskhaigla koolitusosakond on juba kümmekond aastat lisaks tervishoiutöötajate koolitamisele pakkunud koolitusi ka elanikkonnale. „See on sündinud meie soovist aidata inimestel  lihtsal ja võimalustekohasel viisil  enda ja oma lähedaste tervise eest hoolitseda. Ma arvan, et seda võime meie lugeda oma tänukingiks Eesti Vabariigile tema sünnipäeva puhul,“ ütles haigla koolitusspetsialist Ingrid Raudvere.

Seekordne koolitus on ka tavapärasest pidulikum ehk osalejatele pakutakse kohvi ja kringlit, muusikat teevad haigla töötajad. 

Koolitused elanikkonnale on tasuta ja toimuvad Magdaleena haigla suures saalis iga kuu teisel teisipäeval. Koolituse lisainfo 606 78 08. Registreerimine siin.

Samal teemal

06.01.2018
Koormustaluvuse langus – esimene märk südametõvest
05.01.2018
Naistearst Lee Tammemäe: tunnen, nagu oleksin võitnud kuldmedali
02.01.2018
Kuidas soolevähki ennetada?