Hea nõu

Koristamata kodu soosib depressiooni teket

Toimetas Silja Paavle, 21. mai 2018, 13:40

3 KOMMENTAARI

ä
Änn Õun/ 23. mai 2018, 18:53
Urmas, kõige lihtsam on nimetada koristamata tube LAISKUSEKS! Loodan, et osaled ise aktiivselt koristustöödel ega käitu põhimõttel: Ära tapa naist raskete majapidamistöödega, las seda teeb teie eest ELEKTER! Iga kord, kui pesen mõne pereliikme kooratama jäetud nõusid, tahaks need sootuks puruks peksta. Iga kord, kui võtan kätte tolmulapi ning kasutan seda sihtotsatarbel, toimub see räige sõimu ja ropenduste saatel. MA VIHKAN KORISTAMIST, SEST SEE TEKITAB TUNDE, ET MINA ÜKSI OLEN KOGU PERE ORI!!! P...SI!
i
..../ 22. mai 2018, 16:41
iga kurvameelsus ei ole depressioon! Ei maksa inglise keelest translaatoritõlkeid tõe pähe võtta. Kodu koristamine ei muuda aju hormonaalset toimimist mitte kuidagi. Need teadlased, kes suudavad tõestatult leida depressiooni põhjuse, saavad Nobeli preemia! Seni alles otsitakse, kindlasti mitte selle järgi, kas ja kuidas kellelgi kodu on koristatud.
u
Urmas/ 21. mai 2018, 23:10
Austet Marianne Saard- see, et kodu on koristamata pole midagi muud kui LAISKUS!
Või kuidas seletate seda, et koristamata kodu tekitab depressiooni ja depressiooni tekitab ka kodu koristamine? Ei saa aru? Nokk kinni, saba lahti? Või tuleb palgata Grite firma esindaja kodu koristama?