määrin sääskede kaitseks teepuuõil või sidrunheinaõli, PUHAS HOMÖOPAATIA, keemiasõbrad, langege nüüd minestusse ja hakake jaurama, onju. On alles probleemid, nagu meil oleks siiani sääsevaba riik olnud, sama nende leetritega, osatakse alles uudiseid teha. No isegi iga loll iga leiab ise TASUTA netist kõik misa vaja
Reklaamitakse tõrjevahendeid?/ 1. juuni 2018 10:53
Malaariat levitavad moskiitod aga neid Eestimaal praktiliselt, võib öelda, et ei ole. Sääski on suur hulk sugukondi. Meid siin vaevavad nn. pistesääsklased, nende emased isendid vajavad minemiseks (munade kasvatamiseks) verd aga nad ei ole "korduvkasutatavad süstlad" (nagu eespool keegi välja käis) sest verd imevad nad elu jooksul ainult korra. Kunagi oli Eestis levinud nõndanim. halltõbi. Ei olda kindel millega tegemist, arvatakse, et see oli malaaria või selle liik. Malaariasääsk on liik karvaseid sääski kelle vastsed ei vaja vett. Mida artiklist arvata? - Tundub, et paari sääsevaese aasta järel on tänavu sääski rohkem ja seda on nüüd vaja ära kasutada sääsetõrjevahendite reklaamiks-müügiks. Kohe-kohe ilmuvad välja need kõige efektiivsemad tõrjevahendid, mis "tapavad kõik sääsed" Head sääsesöötmist teile kõigile, õhtud on selleks suurepärased.
Eesti Arst, 2005 "Eestis on teada 30 sääseliiki, mis kuuluvad viide perekonda: metsasääsed (Aedes), laulusääsed (Culex), hallasääsed (Anopheles)... ...nendest on metsasääsed tulareemia ja hallasääsed malaaria siirutajad." ja see on jama, et "ei olda kindel, millega tegu". Täpselt on teada, et tegu oli nn "kolmandapäevise malaariaga", mida pole esinenud peale 1949 (jajah, 1949, mitte 1849). Selle malaaria põhjapiir käis soome Ouluni välja.
Kes siin peale sinu enda on SÜLITAMISEST rääkinud? Kui korduvkasutatav süstlanõel on eelmise isiku vere molekulidega koos, mis on siis sääse tuhul teisiti? Sest ka sääsk võib rünnata mitut erinevat inimest, kui ta mingil põhjusel esimese puhul piisavalt verd ei saa. Ja muuseas, kuidas sääsk ikkagi HAMMUSTAB? Millised on sääse hambad? Kui palju on sääsel kihvu, lõike- ning purihambaid? Kasutan juhust, et sinusuguselt suurelt spetsialistilt järele pärida. Wkipedia ei oska selle kohta kahjuks midagi öelda.
Terviseameti kodulehel ei ole mingit viidet, et praegu oleks kõrgendatud oht nakkushaigustele sääskede kaudu. Seega võib see artikel tasuline olla, tegemist on no news Kõik oluline info ühiskonnale on alati tasuta algallikast, riigiasutused, ametid, komisjonid jne. Mul on harjumus et kui kollane artikel tõlgendab mingit uut seadust, siis korraks ka seadust ennast lugeda. Mitte ainult üks kord on artikkel olnud nii segane et ilma lisainfota polekski aru saanud mida öelda taheti.
No ei ole neid sääski nii palju midagi, ajakirjandusele kasulik vaid asiotaasi õhutada. 7-8aastat tagasi oli sääse uputus,siis oli palju sääski, pigem võib öelda et vahepeal polnud üldse
Ma soovitan rohkelt mürgitada kuid õues sest siis ei aja köhima. Difusil sest tänavused on väga argressiivsed ja silma lau ka leiavad. Isegi põskedele ja otsmikule tuleb peopesasse pihustamise järel kanda.
kas te endale aru annate, milliseid artikleid te tasuliseks teete? Kui tegemist on kogu üldsuse teavitamisega mingist nakkusohust, mis võib ükskõik millise Eestimaa inimese tervise ohtu panna, siis on ebaeetiline sellist teadaannet sisaldavat artiklit tasuliseks panna.
Ebaeetiline on vist ajakirjanikel palka saada ja peredele süüa anda! Muide internetis saad teada, mis haiguseid sääsed levitavad ja millistes piirkondades milliseid. Ega leht ei ole kohustatud sind igast ohust teavitama?
Aafrikas on malaaria ja paljud muud troopikahaigused vägagi lavinud, mida just sääsed ja teised putukad edasi kannavad. Arvestades meie tänavapildi tumenemist, on oht vägagi reaalne. Tahaks asjatundlikku artiklit tervishoiuministeeriumilt või teadlastelt, mitte kommarite vastastikust vaidlemist sääskede olemuse üle.