Terviseuudised

KÕHT ON KOGU AEG TÜHI? Nende nippidega saad lahti piinavast söögiisust!

Toimetas Sirje Maasikamäe, 15. aprill 2021 07:00

7 KOMMENTAARI

N
../ 16. aprill 2021 06:42
Need soovitused siin on samad nagu siis, kui oled kurb. Soovitus- ära ole kurb.
k
Keto/ 16. aprill 2021 03:53
Unustage ära need LIGHT toidud. Sööge häid rasve ja valkusid, mis kõhu täis hoiavad. Süskarid tõstavad kiirelt veresuhkru lakke ja sama kiiresti alla ja jälle on kõht tühi. Süsivesikuid tarbi mõõdukalt.
v
väike taldrik/ 15. aprill 2021 08:11
Õige: väiksemad portsud. Sellepärast müüaksegi väiksemaid koguseid ja sama hinnaga!
s
soovitus/ 15. oktoober 2019 21:43
mine ikka arsti juurde ja lase kontrollida, et ehk on tegemist kaksteistsõrmiku haavandiga.
j
jama/ 2. september 2018 14:01
Ma tean oma stressi allikat, aga ma ei saa seda kõrvaldada.
a
austa toitu/ 2. september 2018 09:17
Toitu tuleb tõsta taldrikule just nii palju, kui jaksad ära süüa. Juurde tõsta saab alati, aga täistaldrikust pool järele jätta ja solki visata on inetu. Millegipärast propageeritakse tänapäeval just seda, et toidu järele jätmine taldrikule on trendikas ja moodne. Paar põlvkonda tagasi peeti niisugust toiduraiskamist väga inetuks, inimesele on ju ometi mõtlemis- ja otsustamisvõime antud, et mitte endale toidukuhja taldrikule ahnitseda, mida ära süüa ei jõua.
a
aadel vs talumats/ 7. mai 2020 10:51
See oleneb ikka sotsiaalsest klassist. Kõik, kes on kokku puutunud aadlike või varasema aja ühiskondliku eliidiga, teavad, et normiks oli alati toitu taldrikule alles jätta, sest peen härra või daam ei ole nii näljane, et kõik ära süüa. Toitu ainult maitsti ja isegi kui kõht oli tühi, ei tohtinud toitu ära süüa. Paljud kirjutavad sellest oma mälestustes, kuidas neid kasvatati lapsena nälgima. Tegelikult nälgisid nii ka täiskasvanud, ega muidu need peened saksa või prantsuse daamid nii peened poleks olnud. Ainult talumatsid sõid kõhu täis. Sellest kirjutab K. E. von Baer, et matsid õgisid.