Terviseuudised

Haigla lõpetas lepingu „homöopaatilise vaktsineerimise“ propageerijaga (10)

Ohtuleht.ee, 20. juuni 2018, 12:32
Homöopaatias kasutatatkse ravimiseks homöopaatilisi terakesi. Foto: Alar Truu
Terviseameti ettepanekul lõpetas Lääne-Tallinna Keskhaigla (LTKH) lepingu Pelgulinna sünnitusmaja perekeskuses rasedate joogat juhendava Terje Tähega, kes propageerib väljaspool haiglat peetavates värsketele emadele suunatud tasulistes loengutes "homöopaatilist vaktsineerimist". 

Terje Tähe töötas LTKH-s käsunduslepingu alusel, tema viimaseks tööpäevaks Pelgulinna sünnitusmaja perekeskuses jääb 30. juuni, kirjutab ERR Uudised. 

Samal teemal

Terviseamet tunnistas ERR-ile, et kuivõrd Tähe ei registreeritud tervishoiutöötajate registrisse, ei saa nad otseselt mingit menetlust tema tegevuse suhtes algatada. Siiski pöördusid nad Lääne-Tallinna Keskhaigla poole ettepanekuga lõpetada Tähe leping joogajuhendajana, et vähendada tema mõju tulevastele emadele.

Ehkki Pelgulinna sünnitusmaja perekeskuse juhataja Meelike Reimer ütles, et Tähe pakub neil vaid rasedate joogaharjutuste juhendamist ning loenguid ei pea, otsustas LTKH ebateadust propageeriva juhendajaga lepingu siiski lõpetada. 

Õhtuleht kirjutas möödunud nädalal TerjeTähe juhendatavatest tasulistest loengutest, kus ta tutvustab homöopaatilise vaktsineerimise võimalusi.

Õhtuleht, 15. juuni 2018.Foto: Õhtulehe arhiiv

10 KOMMENTAARI

m
mimm 22. juuni 2018, 12:31
ma olen kindel, et tööd jätkub tal ka edaspidi, ega see vallandamine talle nüüd kahju küll ei teinud...
h
homöopaat 20. juuni 2018, 22:29
T. Tähe neiupõlvenimi oli Muide, sellest on nii mõndagi võimalik välja lugeda. Juba kooli ajal oli T. Muide/ praegune Tähe teistest erinev, eriti skep...
(loe edasi)
Loe kõiki (10)