Terviseuudised

108-kilone Trump pandi dieedile. Siht on alla saada 4-7 kilo (1)

Toimetas Sirje Maasikamäe, 10. juuli 2018 12:19
Donald Trumpil on komme tellida pärast golfi juustuburger, aga nüüd sööb ta sellest kergema variandi.Foto: Vida Press
Donald Trump, kes kohtub järgmisel nädalal Helsingis Putiniga,  on visiidi ajal salenemiskuuril. Suurimad muutused on toimunud tema söögivalikus.

Valge Maja arst  soovitas presidendile juba aasta alguses, et ta  peaks hakkama trenni tegema ja vähendama söömisel kalorite hulka, kirjutab Iltalehti.  Terviseuuringud näitasid, et presidendi kaal oli 108 kilo ja kehamassiindeks ligi 30 ehk lähedal rasvumisele. Tema vererõhk oli kõrge ja ka kolesteroolinäitajad kõrged. Aga muidu olevat ta arsti sõnul suurepärases vormis. 

Trump on ise ka nõus, et vormi parandamine teeks kasu. Tema siht on saada alla 4-7 kilo.

Trump on tuntud kui kiirsöögi nautija, kes on täitnud kõhtu pihvide ja grillkanaga ning joonud liitrite kaupa Coca-Colat. Uues menüüs on muu hulgas supid, salatid ja kala. President on kergemal menüül  olnud juba aasta algusest. 

Valge Maja köök valmistab talle lahjemaid sööke. Tema laual on nüüd ka rohkem juurvilju, aga pole teada, kui palju ta neid tegelikult sööb. Aga Valgest Majast eemal pidavat ta ikka nautima oma lemmiktoite.

Ainult golfist ei piisa

Pärast golfiringi on Trumpil komme tellida juustuburger, aga nüüd sööb ta sellest kergema variandi ehk sellel puudub üks saiapool.

Trenni tegemisest pole Trump üldse vaimustunud ja lootis varem, et saab end golfiga vormis hoida. Aga golfist pole suurt kasu, sest Trump liigub väljakul golfiautoga. 

Trump on maininud, et paljud lähevad jõusaali ja saavad 55-aastaselt uued põlved ja hiljem ka puusad, aga temal sellist probleemi pole. "Mõned lähevad jooksulindile, mina mängin golfi," ütles ta Reutersile.

Samal teemal

19.01.2019
5 põhjust, miks su kaal ei lange!
09.07.2018
Trumpi tervitab jonniv beebi ja kaitseb lennukiemalaev
06.07.2018
USA president Donald Trump – ummamuudu, aga vägev
06.07.2018
DONALD TRUMP: olen kindel, et kohtumine Putiniga osutub edukaks