Terviseuudised

TAHAD ISAKS SAADA? Kanna avaraid trussikuid! (1)

Ohtuleht.ee, 10. august 2018 13:41
Head avarad bokserid on hea valik neile, kes tahavad isaks saada.Foto: Vida Press
Võimalik, et head avarad bokserid on parim aluspesu meestele, kes soovivad isaks saada.

Meestel, kes kannavad avaraid boksereid, on kõrgem sperma kontsentratsioon kui neil meestel, kes eelistavad kitsaid aluspükse, vahendab uut uuringut CNN.

Sperma kontsentratsioon tähendab, kui palju on seemnevedelikus seemnerakke, ja  see on üks näitajaid, millega mõõdetakse mehe viljakust.

Tavaliselt on meeste munandikoti temperatuur madalam kui ülejäänud keha temperatuur. Sperma tootmine on kõige efektiivsem 34 kraadi juures. See ongi põhjus, miks munandid asetsevad kehast allpool ja neil on oma jahutussüsteem.

Viimastel aastatel on palju räägitud, kas ka meeste aluspesuvalik mõjutab sperma tootmist. Uus uuring kinnitab varasemaid arvamusi, et sperma kvaliteedile mõjub hästi, kui kanda avarat aluspesu ja hoida munadeid jahedana.

Viljatuskliinikutes  on tavaline nõuanne meestele, kes soovivad lapsi saada: kanna avaralõikelisi aluspükse ja väldi kuuma vanni.

Kuid on selge, et viljatuse põhisüüdlane pole aluspüksid. Kuid väga lihtsa muudatusega saab oma viljakusele kaasa aidata – seega otsi üles bokserid! 

Samal teemal

04.04.2021
SEKS EI PAKU PINGET: need ravimid võivad hävitada kire
06.02.2021
VEDAS ALT? 9 sagedast põhjust, miks erektsioon on nii vilets 
26.11.2020
MIKS MA EI JÄÄ RASEDAKS? 6 kõige levinumat väärarusaama naise viljakusest
08.01.2019
Tänavu sünnib sadu lapsi, kelle kromosoome on uuritud juba lootena kõrgtehnoloogilise meetodiga