Terviseuudised

Kõige hullemad asjad, mida günekoloogid on vastuvõtul näinud (31)

Ohtuleht.ee, 14. august 2018, 11:20
Günekoloogi on raske millegagi üllatada.  Vida Press
Käik naistearsti juurde - isegi siis, kui see on vaid tavapärane kontroll -, pole just naise elu tipphetk. Kuid ära karda günekoloogi! Nemad on juba kõike näinud!

Günekoloogid räägivad, mida kõike on nende vastuvõtul juhtunud.

Patsiendi kotis peitus suur üllatus

Vastuvõtule saabus lesk, kel üleminekuiga juba seljataga. Aastaid üksi elanud naisel oli nüüd tekkinud intiimsuhe. Kuid partneril oli olnud eesnäärmeoperatsioon ja ta oli impotent. Naise sõnul oli mehel vahend, mille abil sai asi siiski aetud, kuid abivahend tegi naisele haiget.

Naine  võttis kotis välja vööga varustatud hiiglasliku kunstpeenise. Pidin ennast kokku võtma, enne kui suutsin patsiendile öelda, et ma tean, mis on ta mure põhjus. Soovitasin tal hankida väiksema kunstpeenise.

Küüslauk ei ravi kõike

Patsient saabus vastuvõtule ja kaebas, et vagiina tulitab hirmsalt ja ka hais oli kohutav. Ta arvas, et tal on seenpõletik. Ta oli kuskilt lugenud, et selle vastu aitab küüslauk. Ta oli toppinud vagiinasse küüslauguküüsi ja unustanud need sinna kolmeks päevaks.

Eriti otstarbekas ajakasutus

Vastuvõtule tuli naine, kel oli kaasas hamburgerirestorani eine, mida ta asus  rahulikult sööma. Kui hakkasin teda läbi vaatama, asus naine eine juurde kuulunud hamburgerit sööma. Teda ei häirinud, et tegin tema sees uuringuid ja võtsin proove. Ma ei söandanud tema söömist segada. Võib-olla oli see naise ainus võimalus nautida selle päeva lõunat.

Mustaks muutunud rinannibud

Kõike pole vaja jagada

Noor naine saabus vastuvõtule, sest tema rasestumisvastased pillid olid üllatuslikult lõppenud. Imestasin, kuidas võivad pillid üllatuslikult otsa saada. Naine selgitas, et tema poiss-sõber oli tahtnud ka proovida, kuidas talle pillid mõjuvad. Lõpptulemus oli, et et need ei mõjunud mehele mitte kuidagi. Selgitasin, et päris kõike pole vaja partneriga jagada.

Allikas: Iltalehti

Samal teemal

9. mai 2019, 07:00
NAGU KAKTUS OLEKS PÜKSIS? Äkki pesed vagiinat liiga sageli?
20. veebruar 2019, 20:07
NAUDI JULGESTI! Nii mõjub eneserahuldamine kehale ja vaimule
7. veebruar 2019, 13:36
SEKSIKOOLITAJA EPP KÄRSIN: olen näinud mehi, kelle naised on teinud neist impotendid
9. jaanuar 2019, 07:00
Kas tampoon võib kehasse ära kaduda? 5 müüti, mis ei pea paika

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
sirje.maasikamae@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee