Meeled

SUGULASED KÄIVAD NÄRVIDELE? Viis olulist teemat, mille pärast iga paar peaks riidlema (17)

Ohtuleht.ee, 11. juuli 2020, 13:00
Kümneni lugemine pole ainult sõnakõlks, vaid hea soovitus, mis toimib tõesti rahustavalt.Foto: Vida Press
Riiu mõte pole vaid teineteise tuju rikkuda. See võib aidata leida kuldset keskteed ja probleeme lahendada.

Harva, kui paar saab läbi riidlemata. Kuigi  aeg-ajalt tuleb ka riidusid ette, võib paar olla ikkagi õnnelik.  Mõned spetsialistid arvavad, et riidusid peaks vältima, aga on neid, kes leiavad, et riidusid peaks lausa esile kutsuma.

Need on viis teemat, mille pärast peaks paar vähemalt korra riidlema ja sotid selgeks tegema. 

RAHA

Oluline on kokku leppida, kuidas te kasutate raha. Missuguse summa võib kulutada kingapoes? Kui kallis võib olla televiisor? Või kas üldse on uut telekat vaja?

Rahaküsimustes  ilmnevad lapsepõlvekodu mõttemallid. Teise inimese ostukäitumise tunnistamine võib olla üllatavat valulik.

SUGULASED

Kiuslikult sageli helistav ämm võib tekitada pingeid. On tähtis, et suhte piirid on selged nii paarile kui lähisugulastele.

Teise sugulasi ei tohi arvustada. Kui kumbki tahab teise sugulastest rääkida, siis tuleb jääda diplomaatiliseks ja mitte solvata teise peret. Aga anna viisakalt teada, kui sind häirib, et sugulased segavad su eraelu.

SEKS

KUIDAS RIIELDA?

Iga paar peab leidma mängureeglid, mille piires on mõlemal turvaline riielda. Kui sama katuse alla on sattunud kaks otseütlejat, võib asi olla juba algusest peale selge.  Aga kui üks armastab endasse tõmbuda ja teine on uksi paugutav  raevukas riidleja, tasub asja omavahel arutada.

KODUTÖÖD

Kooselu toob alati päevakorda ka puhtuseteema. Harva, kui mõlemad on sama meelt, kui kaua võivad mustad nõud kraanikausis olla ja kui tihti peaks tolmu pühkima. Riiud ei lähe ägedaks, kui nendest asjadest rääkida juba suhte alguses.

Kümneni lugemine pole ainult sõnakõlks, vaid soovitus, mis ka tõesti toimib. See rahustab sind maha ja alles siis võid öelda kallimale, et olete koos probleemile lahendust otsimas, mitte ei võitle, kummal on õigus - olgu küsimus milles tahes. 

Allikas: Me Naiset

Samal teemal

2. oktoober 2020, 05:00
Mis vanuses tülitsed oma vanematega kõige rohkem? Vastus on vägagi üllatav
15. mai 2020, 05:00
ENAM KÜLL EI JAKSA! Need märgid näitavad, et probleem on juba tõsine
1. jaanuar 2019, 12:00
AEG MUUTUSTEKS? Halb abielu rikub tervise, eriti meestel
30. detsember 2018, 17:30
TAASTUSRAVIARST: 8 soovitust, mis teevad liigestele rõõmu