Hea nõu

KAS TUNNED ÄRA PSÜHHOPAADI? Need on kuus kõige levinumat isiksusetüüpi! (14)

Ohtuleht.ee, 10. juuni 2020 06:00
Täiuslikkust hindavat perfektsionisti häirib iga viga. Foto: Vida Press
Kas su lähedane või kolleeg on piiritu eneseimetleja või talle meeldib kogu aeg reegleid rikkuda? Nende kirjelduste järgi leiad vastuse, kas inimene on nartsissist, psühhopaat või hoopis keegi muu. 

PERFEKTSIONIST

Täiuslikkust hindavale perfektsionistile on iga projekt kas täielik õnnestumine või täielik läbikukkumine. Vahepealset pole olemas. Teda häirib väikseimgi viga. Ta teab iga asja kohta, kuidas täpselt see peab käima.

Foto: Pixabay

NARTSISSIST

Tema eneseimetlus võib olla lõputu. Ta vajab pidevat ülistamist ja naudib ennast. Oma edu nimel on ta valmis ohverdama teised. Ta võib mis tahes hetkel sulle noa selga lüüa. Kui teda arvustada, asub ta kohe vasturünnakule ja vastast  mustama.

Foto: Pixabay

EKSTRAVERT

Väljapoole suunatud ekstravert naudib suhtlemist. Viiepäevane meditatsioonilaager oleks talle hullem kui surm. Inimene, kes naudib seda, kui ta on alati sündmuste keskel, on tõenäoliselt ekstravert.

Foto: Pixabay

INTROVERT

Kui su sõber on vaikne, ei pruugi ta tingimata introvert olla, vaid ta on lihtsalt häbelik. Introverdi tunneb ära sellest, kui ta tahab veeta nädalalõpud kodus, kui ta on endassetõmbunud ja talle meeldib asju analüüsida.  On suur au, kui introvert tahab sinuga aega veeta. Nad valivad seltskonda väga hoolikalt.

Foto: Pixabay

ÜLITUNDLIK

Ülitundlik inimene kogeb tundeid tavalisest sügavamini. Sinu kolleeg võib olla ülitundlik, kui tal on raske keskenduda kärarikkas kontoris või kui otsustamine võtab tal alati kaua aega.

Foto: Pixabay

PSÜHHOPAAT