Terviseuudised

AASTA MENUKAIM SEKSIARVAMUS, 2. osa: seksihimuliste naiste asemel peaks häbiposti riputama psühhomehed, kes kohe tunnetest jahuvad (93)

Ohtuleht.ee, 1. jaanuar 2019, 17:39
Lugeja arvab: mitte mingil juhul ei ole normaalne hakata teisel kohtumisel tunnetest rääkima.Foto: Vida Press
Kui tõesti on olemas mees, kes tahab panna  "lõdva püksikummiga" naised häbiposti, siis jumal temaga, arvab Õhtulehe lugeja. Ta hoiatab hoopis meeste eest, kes hakkavad liiga vara tunnetest rääkima. 

Arvamus ilmus esimest korda augustis 2018.

Samal teemal

Kahjuks olen paljudelt naistelt kuulnud lugusid täpselt sellise suhtumisega meestest. Jah, see on okei, kui naine on nõus teisel kohtumisel voodisse tulema. Inimeste abielud ei pruugi alati olla kõige õnnelikumad ja siis on laste pärast lihtsam mitte näägutada, vaid mujalt meelelahutust otsida.

Aga mitte mingil juhul ei ole normaalne hakata teisel kohtumisel tunnetest rääkima. Mis tunded saavad olla juhukohtingu teisel peatükil? Kui inimene hakkaks teisel kohtumisel rääkima tunnetest, siis ma paneks temale külge sildi "psühhopaat, kellel pole vahet, kellele ta neid tundeid räägib, sest ta tahab kedagi tunda ja teeb seda ilmselt väga omandihimuliselt".

Ehk sind ei huvita inimene, kelle vastu tundeid omada, vaid tunded, mida kuhugi suunata, ja see pole kindlasti armastus ega muud sarnast. Alati on lihtsam suunata viha "naistele, kellel on lõdva püksikumm".

Aga äkki vaataks esmalt peeglisse ja saaksid aru, et pigem on sul endal midagi viga ja loodetavasti suudavad naised sinu eest õigel ajal ära põgeneda.

93 KOMMENTAARI

U
,,A,, 22. juuni 2019, 17:27
Uus maailmakord õpetab, et kui oled vihane. ,,Mis on küll inimlik emotsioon,, .Siis ütle ometi , olen heatujuline, sõbralik, empaatiavõimeline.
i
inimkonnale 3. jaanuar 2019, 22:00
Kiri heebrealastele 13:4 Kõikide juures olgu abielu au sees ja abieluvoodi rüvetamata, sest Jumal nuhtleb hoorajaid ja abielurikkujaid! 5 Teie eluviis olgu rahaahnuseta; jääge rahule sellega, mis teil on, sest tema on öelnud: „Ma ei hülga sind ega jäta sind maha!”
Loe kõiki (93)

TOIMETAJA

+372 5199 3733
sirje.maasikamae@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee