Meeled

SEE TÕESTI AITAB! Liigu, söö tervislikult ja palveta!

Ohtuleht.ee, 24. detsember 2020 12:00

8 KOMMENTAARI

t
Tiiu lohutaja./ 26. detsember 2020 12:48
Tiiule. Nii rumalat juttu pole vaja. Oled vait paistad targem välja. Olen ise kogenud palve jõudu ja saanud abi. Seda tunned kohe, haige koht läheb kuumaks ,mõnusaks ja hopsti. Jumala olemasolu tõestuseks oled ju sina ise Tiiu. Kes sind tegi ? Isa ,ema. Aga kes andis neile vahendid ?Uuri elu maal ja universumis ja siis taipad. Sinu enda kommentaari lõpp on ju maha loetud piiblist.
u
Usu keda Sa tahad, kasvõi Leninit, palveta ja usu, aga ära unusta, et tegelik elu on midagi muud. M?/ 26. detsember 2020 15:07
t
Tiiu/ 24. detsember 2020 16:56
ei aita see palvetamine mitte midagi. Kas juba ei ole selge, et seda kummardamist ootav ja palveid kuulda võtvat olevust ei ole olemas tegelikkuse. See on vaid vaimust nõrkade inimeste ettekujutustes. Tulge ometi maa peale ja vaadake silma tõelisele elule. Hoidke ennast ja teisi. Ärge eirake nõudmisi, mis teie jaoks oleksid abistavad, kohelge teisi samuti, nagu sooviksite, et teid koheldakse.
o
on/ 25. detsember 2020 01:22
see vaimude ja inglite ilm muidugi teises dimensioonis ja kommunistid ei usu seda mida ise ei näe- õhku ei näe aga hingame ja paljugi sõltub oma keha seisundist- kui ikka tahad tervist hoida siis kas palvetad, tegeled autosugestiooniga mis sisuliselt sama, või lihtsalt loodad, et see karikas läheb mööda...kõik endoferiinid ja dopamiinid jms. ajule kasulik aine tekibki seepärast , et inimene mõtleb endale õnne ja ka tunneb seda, budistid oskavad neid inimlikke võimalusi kasutada vägagi enda keha tarbeks.Mõtle ennast terveks ja sa paraned, kas siis palve läbi või autosugestiooni abil aga arstite
p
Pets/ 24. detsember 2020 13:13
Esiteks oleks huvitav teada, mida teevad Kuremäe nunnad, et koronas pidevalt. Teiseks tuli Moskvast uudis, et sel aastal suri koronasse 90 pühameest. Ei aita need palved midagi.
p
Petka/ 24. detsember 2020 15:15
Vaata, Pets.. Jumalal on iga inimesega oma plaan. Igavesti ei ela keegi, kõik surevad. Mõni varem, mõni hiljem. Isegi Jeesus ise suri. Asi ei ole haigeks olemises või ka suremises, vaid selles, et palved hoiavad su ära halvimast. Ja see halvim ei ole haigus ega isegi mitte surm.
p
peereta/ 26. september 2018 11:49
a
ain/ 26. september 2018 08:04
ikka ameerikas? kui midagi s...a siis ikka ameerikast