Hea nõu

NII LÄHEB ELU PAREMAKS! Korda neid väge sisaldavaid lauseid, mis muudavad elu (4)

Toimetas Sirje Maasikamäe, 15. detsember 2018, 07:00
Mõtle välja, milliseid väiteid on sul enda armastamiseks vaja kõige rohkem kuulda ja korda neid oma peas terve päeva. Foto: Vida Press
Et olla õnnelikum, pead kõigepealt õppima ennast armastama. Kui õpid ennast armastama, hakkavad ka muud asjad toimima. Selleks on vaja korrata enda kohta positiivseid väiteid. 

Positiivsed väited toimivad, kinnitab Jen Sincero raamatus "Sa oled tegija" ja  annab soovitusi, kuidas suurendada eneseusku. 

Se ei pea neid endale peegli ees seistes ütlema, ei pea end embama või ostma endale tabalukuga spetsiaalset vikerkaarevärvi märkmikku, et neid sinna kirja panna, aga kui tahad, et su laev uue kursi võtaks, pead oma aju uuesti kaabeldama ja õppima teistmoodi mõtlema. Ja just seda saavad positiivsed väited sinu heaks teha.

1. Mõtle välja, milliseid väiteid on sul kõige rohkem vaja kuulda ja korda neid oma peas terve päeva, autos istudes, tänaval kõndides ja teeseldes, et räägid telefoniga, järjekorras seistes.

2. Kirjuta need märkmepaberitele ja kleebi kodus peeglitele, külmikule, oma autosse.

3. Kirjuta oma lemmikväited kümme korda üles igal hommikul ja kümme korda igal õhtul enne magamaminekut ning ütle need valjul häälel välja.

Siin on mõned enesearmastusega seotud positiivsed väited. Vali neist üks või kaks välja ja asu siis end nendega nüpeldama:

  • Ma väärin ja saan suures koguses armastust iga päeva igal hetkel.
  • Olen universumiga üks. Universum on fantastiline ja seda olen ka mina.
  • Mu süda on avatud. Armastust voolab sinna sisse ja sealt välja.
  • Võtan vastu kogu hea, mis elul on mulle pakkuda.
  • Olen hiilgav, särav ja ilus.
  • Armastan oma pikkust ja armastan oma suurt tagumikku.

 Või mida iganes. Kui neist ükski ei toimi, siis mõtle välja midagi, mis sind oksele ei aja, kuid mis on su jaoks oluline. Mida tugevamaid tundeid öeldu sinus  tekitab, seda suurem on selle vägi positiivset muutust tuua. 

TOIMETAJA

+372 5199 3733
sirje.maasikamae@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee