Uudised

AITA LAST! Kaasasündinud rindkeremoonutusega tüdruk vajab annetajate abi rinnaoperatsiooniks (3)

LISA KOMMENTAAR

Pettunud 20. november 2018 16:20
Tõesti jabur,kas sellisel puhul ei saa haigekassa komisjoni otsusega maksta selle op-i ees.Ja palkade mitme tuhande võrra suurendamiseks raha on,aga ühe noore inimese elukvaliteedi parandamiseks ei saa raha eraldada
Indrek2 20. november 2018 14:23
Las need vaesed haige kassa juhid plekivad, just saime lugeda - neil luparditel tõsteti ju jälle tuhandete jagu palka.
Bryssel 20. november 2018 00:08
Euroopa liidus kusagil pole sellist juuksekarva löhki ajavaid seadusi nagu meil ,eriti haigekassas.
Mm 19. november 2018 12:17
Seda enam, et igasuguse lollise jaoks on riigikassas raha kûllalt! Kôik need pagulasabid ja lgbt kampaaniad ja muu selline jama saavad suuri toetusi oma ajupesu jaoks, aga lapse elukvaliteeti parandavaks operatsiooniks raha pole.
Marika 19. november 2018 10:45
Miks kohe midagi ette ei võetud,kui laps oli veel väike?Eesti arstiteadus,pidev jama haigekassaga ja tervishoiuministrite tegemata töö.Miks on Haigekassal ainult teenuste nimekirjad?Haiguse nimi on ju ikka haigus.Kas see laps peab ka oma vanematega eestist ära kolima ,kuna meil eestis käsitletakse haigust ja haigusi teenusena?Tore,küll!Tegime tele väikese teenuse ehk töö tellija materjalist.Milles laps süüdi on?Vanemad käivad tööl ja maksavad eesti riigile makse. Kui jõuate eesti kaitsevõimet tõsta,siis,ei peaks vähem oluline olema ka selles riigis elavate inimeste tervis ja sotsiaalne heaolu.
Kodanik 19. november 2018 10:02
Lapse heaks ei ole kahju. Aga okas jääb hinge. Kus on siis haigekassa ja selle rahad? Tema tõstab aga oma juhtide palkasid ning plaanib miljonieurost nimevahetust. Nii et õnnetud peavad kaaskodanikelt raha k e r j a m a.