Eelmisel aastal valiti aasta arstiks Karmen Joller.Foto: Robin Roots
Toimetas Sirje Maasikamäe 16. detsember 2018 09:20
Ütle oma arstile avalikult aitäh ja anna talle oma hääl aasta arsti valimisel!  Tänavu valitakse aasta arst juba 17. korda.

Eesti Tervise Fond ning meditsiiniuudiste portaal www.arst.ee kutsuvad patsiente valima aasta arsti 2018. „Arsti töö on üks vastutusrikkamaid ameteid ning sageli põlevad meie arstid läbi – tööd on palju ja head arstid on perfektsionistid, kes võtavad tihti oma töömõtted kaasa ka koju,“ sõnas Eesti Tervise Fondi juhataja perearst Eero Merilind. „Aasta arsti valimine annab patsiendile võimaluse öelda oma arstile avalikult „aitäh“ ning kiita teda hea ravi ja toetavate sõnade eest. Arsti tööle ei ole olemas paremat tagasisidet kui patsiendi tunnustus. Ja miks mitte teha seda avalikult www.arst.ee leheküljel.“

„Tahaksin tänusõnad öelda eelmisele aasta arstile Karmen Jollerile, kes on võtnud südameasjaks ka inimeste meditsiinialaste teadmiste tõstmise avalikus ruumis. Jõuda oma põhitöö kõrvalt ka nende inimesteni, kes ei ole sinu patsiendid, näitab, et oma tööd tehakse tõelise pühendumusega,“ lisas Eero Merilind.

Esitatud kandidaatide hulgast teeb otsuse žürii, kuhu kuuluvad perearst Eero Merilind, Põhja-Eesti Regionaalhaigla Kardioloogiakeskuse teadusjuht professor Margus Viigimaa, sotsiaalkaitseminister Kaia Iva ning terviseteadlane Anu Kasmel.

Oma lemmikarstist saab teada anda ka posti teel: Eesti Tervise Fond, Pärnu mnt 289-1, Tallinn 11621. Kandidaate saab esitada kuni 20. detsembrini.

SA Eesti Tervise Fond on asutatud 25. mail 2007, mille eesmärk on eesti rahva tervise areng, aktiivse eluea pikenemine, tervislike eluviiside propageerimine ning terviseteabe jagamine.