Keha

Noormees, tule tasuta seksuaaltervise nõustamisele! Küsida võib kõike 

Toimetas Sirje Maasikamäe, 29. november 2018 12:18
Tasuta nõustamisele on oodatud ka noormehed, kel on kõhklusi-kahtlusi oma iseärasuste suhtes. Foto: Vida Press
Alates detsembrist saavad kuni 26-aastased noormehed tasuta nõu seksuaaltervise kohta. Tabuteemasid noortekabinetis ei ole, kinnitab dr Silver Peeter Siiak. 

Alates 1.detsembrist töötab Tõnismäe noortekabinetis noormeeste nõustajana  dr Silver Peeter Siiak, androloogia arst-resident. 

Samal teemal

„Noormeeste nõustamine on mõeldud kõigile kuni 26-aastastele meestele, kes pole varem meestearstil käinud või kellel on küsimusi-kahtlusi haiguste või iseärasuste suhtes,“ tutvustas dr Siiak.

Tabuteemasid noortekabinetis ei ole. „Vastuvõtule on oodatud ka kõik need mehed, kes soovivad rääkida seksuaalsest arengust, vägivallast, sootunnustest, seksist, suguelunditest, lastesaamisest või raseduse vältimisest,“ julgustas dr Siiak. „Kontrolli tasub tulla ka siis, kui sul on uus partner, oled olnud kaitsmata juhuvahekorras, soovid testida suguhaigusi või kui sinu partneril on kuse-sugutrakti haigus.“

Vastuvõtud noormeestele on avatud igal teisipäeval kell 17-19. Vajalik on eelnev registreerumine. Noortekabineti teenused on kõigile kuni 26-aastastele (k.a) tasuta. Ka neile, kel pole ravikindlustust. Vastuvõtule võib tulla ka koos partneriga.

Broneeri aeg vastuvõtule helistades telefonil 666 1900. Aega saad broneerida ka ITK registratuurides Ravi tn 18, Hariduse tn 6 ja Pärnu mnt 104.