Hea nõu

MUREMÕTTED EI LASE MAGADA? Proovi uinuda nende heade nippide abil! (4)

Toimetas Sirje Maasikamäe, 5. august 2021 05:00
Öösel unetuna on kõik hirmud ja mured poole suuremad. Foto: Vida Press
Kas oled vahel vähernud kogu öö küljelt küljele ja mõelnud oma  probleemidele? Edukusetreener Jen Sincero soovitab teha kõik, mida suudad, et öösel magada ja tegelda probleemidega hommikul.

Siin on mõned head nipid! 

  • Meie teadvus muutub tohutuks suurendusklaasiks, mis muudab kõik me hirmud kaks korda suuremaks, kui lamame kell kolm öösel iseenda kuulajaskonnaks vangistatuna voodis, kus miski mõtteid kõrvale ei juhi.

  • Juhul kui te just voodist üles ei tõuse, et midagi ette võtta, siis ärge raisake oma väärtuslikku aega probleemide lahkamisega. Sest öösel on probleemid palju hullemad kui hommikul üles tõustes. Te teate seda, aga ikkagi…

  • Kasutage oma meditatiivseid võimeid muret tekitavate mõtete eemal hoidmiseks; keskenduge iga üksiku lihase lõdvestamisele ükshaaval, aeglaselt ja sihipäraselt, et teil ei jääks ajus millelegi muule mõtlemiseks ruumi.

  • Hingake sügavalt ja mõelge kõigile neile suurepärastele asjadele oma elus, kuulake juhendatud meditatsiooni, tehke kõik, mida suudate, et öösel korralikult magada ja oma probleemiga, ükspuha mis see siis ka on, tegelege hommikul.

  • Ainus asi, mis on hullem öösel üleval olemisest ja millegi pärast muretsemisest, on see, et järgmisel päeval olete sellega tegelemiseks liiga kurnatud.

Allikas: motivatsiooni- ja enesearenguraamat „Sa oled tegija“ 

Samal teemal

25.11.2021
OHTLIK! 5 ainet, mis tekitavad kõige kergemini sõltuvust
03.10.2021
NII UINUD KERGEMINI JA MAGAD SÜGAVAMALT! 12 võtet, mis toovad mõnusa une
12.09.2021
UNEARST ÜLEKAALUST: nii saab une abil alla võtta!
27.06.2021
AJAB JOOMA JA TEKITAB ALLERGIAT: 7 võimalust, kuidas mees teeb naise haigeks