Nädalavahetusel on raskem kaalulangetamise rutiini hoida. Foto: Vida Press
Ohtuleht.ee 25. august 2019 10:00
Nädalavahetus on dieedipidajate vaenlane – siis on kõige raskem toitumisrutiinil silma peal hoida, sest argirütm on häiritud ja ahvatlusi palju rohkem. 

Siin on kaalulangetajale mõned nipid, mis aitavad nädalavahetuse üle elada ja oma plaanist küünte ning hammastega kinni hoida.

  • Käi poes enne nädalavahetust. Poodi minnes tee nimekiri kõigest vajalikust, et pääseksid seal ühe korra käimisega. Poest osta kaasa vaid neid tervislikke toite, mis on su lemmikud – nädalavahetusel tee endale süüa vaid parimast.
  • Kasuta sõbra abi, nii on eesmärkidest lihtsam kinni pidada. Lepi juba täna sõbraga kokku, et homme lähete näiteks ujuma. Kui plaanid tehtud, on lihtsam endale kindlaks jääda nii liikumist kui toitumist silmas pidades.
  • Kaalu end esmaspäeviti. Sellest saab stiimul, et hoiduda puhkepäevadel libastumisest.
  • Joo piisavalt vett. Kui oled harjunud tööpäevadel ohtralt kohvi või teed jooma, siis sa ei pruugi tähelegi panna, et jood nädalavahetustel tunduvalt vähem vedelikke. Hoia veepudelit endaga kõikjal kaasas, et veejoomine ei ununeks. Ära unusta, et organism tõlgendab mõnikord janu just nimelt näljana.
  •  Muuda pühapäevast perelõunat. Sageli toimuvad perekondlikud suuremad lõuna- või õhtusöögid just nädalavahetustel, sest siis on kõigil aega. Katsu pereliikmetele selgeks teha, et üheskoos ei tulda aega veetma vaid toidu pärast. Püüdke hoiduda rasvasest praest ja kreemikookidest ning selle asemel süüa kerget liha koos tervisliku salatiga. Serveeri toitu nii, et suupisted tõmbaksid tähelepanu. Pärast sööki utsita pereliikmeid vahelduseks hoopis mõnd liikumismängu mängima või jalutama minema.

Allikas: Daily Mail

Samal teemal

Kommentaarid  (4)

Ei ole paks , paras olen. 5. september 2019 08:03
Lõpetage ükskord ometi see kaalujama ära !!!! Kaalun just niipalju kui tahan...See on inimestelt üks viis raha kättesaamiseks- need liitumised, need õpetused.Mis on üks ülekaaluline inimene halvem kui piitspeenike ??? See on haige suhtumine.
KALLIS EESTI NAINE 26. august 2019 17:38
TAHATE kaalu alla võtta ,,,Võtke omale noorem mees voodi , Kes oskab teie keha ---liikuma panna ,, OMA mehekesest pole enam asja.. Sest olete aastatega Ka Voodis ära harjunud - unustanud õiged ,,vajalikud seksi asendid.... Küll varsti 44--55 naistel kehakaal noore mehega langeb
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS