Meeled

OLE ENESEKINDLAM! Need kolm rumalat kommet võtavad sult viimase energia (10)

Ohtuleht.ee, 4. september 2020 05:00
On suur vahe, kas suunad oma emotsionaalse energia probleemide lahendamisele ja või hädaldamisele. Foto: Vida Press
Kas tunned vahel, et sa ei suuda üldse otsustada ja tegutseda? Et tunneksid end enesekindlamalt ja energilisemalt, on tark loobuda mõnest rumalast harjumusest.

1. Tunned end kogu aeg ohvrina

Sa võid tunda, et sinu klaas on kogu aeg pooltühi. Sulle tundub, et su elu on mõttetu ja kõik veab viltu. Mõtled kogu aeg, milles kõiges sa süüdi oled ja mida oled elus valesti teinud. Kuid võid ka mõelda, et su klaas on pooltäis ja kaaluda, mis on su tugevused ja missugused võimalused sul võivad elus olla. Valik on sinu, kumma suhtumise võtad.

2. Virised kogu aeg

On suur vahe, kas suunad oma emotsionaalse energia probleemide lahendamisele ja analüüsimisele või hädaldamisele. Pidev mõttetu kaeblemine võtab sult viimasegi jõu ja energia.

3. Mõtled kogu aeg negatiivselt

Kas mõtled kogu aeg nii: miks see küll minuga juhtus, olen hädavares, juba minu ema hoiatas mind selle eest, mulle ju öeldi seda juba sada korda, mind tabas jälle ebaõnn.

Ära mõtle kogu aeg, et su elus valitseb vaid kaos. Selle asemele et end mürgitada negatiivsete mõtetega, mõtle hoopis nii: ma ei saa midagi parata, et nii läks. Ma ei saa seda eksimust või viga parandada, aga elus juhtub igasuguseid asju ja elu läheb edasi. Igast situatsioonist saab õppida ka midagi positiivset.

Allikas: Tu Autoestima

Samal teemal

31.08.2021
ÕPI OLEMA POSITIIVSEM! 4 mõtteharjutust, mis teevad sind hulga enesekindlamaks
23.08.2021
ÄRA KULUTA AEGA NEGATIIVSELE! Nii saad jagu ennasthävitavatest mõtetest
13.05.2021
PINGUTAD HIRMSASTI, AGA KAAL EI LANGE? Geenid ja veel 9 põhjust, miks just sinul on nii raske
23.04.2021
HIINA MEDITSIIN SOOVITAB: kevadel turguta seda organit, et eluenergia liiguks takistusteta!