Taavi KotkaFoto: Priit Simson/ Ekspress Meedia
Eesti Ekspress 27. märts 2019 13:01
Ettevõtja ja e-residentsuse üks arhitekte Taavi Kotka ja logistik Argo Aonurme vahel sündis üheaegselt ränka verevähi ravi üle elades sõprus, mida ei sega ka see, et üks on vankumatu liberaal ja teine kirglik EKRE toetaja.

Mõlema mehe võitlus vähiga sai alguse mitukümmend aastat tagasi, mil Argo pärast mitmeks tunniks meelemärkuse kaotamist ja Taavi kaela peale tekkinud kühmude pärast ühe ja sama arsti juurde läksid. Mõlemal noorel mehel diagnoositi mitte-Hodgkini lümfoom ehk pahaloomuline lümfisüsteemi kasvaja ja kuigi tänapäeval on selle ravi väga tõhus, olid kakskümmend aastat tagasi võimalused kesisemad ja mehed oma tuleviku osas teadmatuses.

Meestel algasid Maarjamõisa haiglas ravitsüklid, mida Taavi meenutas kui aega, kus nad said viis päeva järjest keemiaravi ja õhtuti koos oksendasid.

Argo hakkas pärast haiguse ületamist enda tervise eest palju rohkem hoolitsema, samas kui Taavi elab üks-päev-korraga ja hakkas pigem elupõletajaks.

Refereeritud artikli täistekst Eesti Ekspressis.

Kommentaarid  (10)

16. aprill 2019 13:15
Mis need tabletid aitavad? Kiirendavad seda, et sa ei suuda enam enda eest võidelda?
Päeval lamasime süstla otsas ??? 28. märts 2019 07:53
Väga nõme pealkiri! Keemiaravi ajal tilgutatakse ravimeid veeni, pannud siis tilguti all vähemalt, kui seda ilmtingimata pidi mainima. Miks lihtsalt ei võinud kirjutada, et ravil oldi koos? Kõik ei oksenda ka, iivelduse vastu on tabletid. Pole artiklit lugenud, ehk oligi see meeste oma piltlik väljend?
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS