Keha

PAREMA ORGASMI JA TERVISE NIMEL: 4 salajast harjutust vaagnapõhjalihastele (2)

Ohtuleht.ee, 14. aprill 2019, 12:15
Pea meeles, et vaagnapõhjalihaseid on vaja treenida. Foto: Vida Press
Tugevad vaagnapõhjalihased aitavad saavutada paremaid orgasme ja  vähendavad ka pidamatust. Neid salajasi harjutusi võid teha igal pool ja  igal ajal!

Kui vaagnapõhjalihased kaotavad oma tugevuse, võivad tekkida ka juhuslikud lekked. Siin on vaagnapõhjalihaste treening samm-sammult:

• Alustage harjutuste tegemist selili. See teeb tõhusa pingutamise lihtsamaks.

• Lihaste leidmiseks alustage sellest, et pingutate pärakuümbruse lihaseid. Seejärel jätkake pingutamist tupe ja kusiti ümbruses. Säilitage pingutust, nagu hoiaksite midagi tupes. Tuharad ja reied peavad olema lõdvestunud. Hoidke pingutust kaks sekundit, seejärel lõdvestage kaks sekundit. Korrake nii mitu korda, kui jaksate.

• Tugevuspingutus. Pingutage vaagnapõhjalihaseid nii tugevalt, kui saate. Hoidke viis sekundit. Lõdvestage viis sekundit. Korrake 5–10 korda.

• Kestvuspingutus. Pingutage lihaseid keskmise tugevusega nii kaua kui suudate. Püüdke pingutust säilitada 60 sekundit. Tehke seda iga kord pärast tugevuspingutuse tegemist.

• Kiirpingutus. Pingutage võimalikult tugevalt kaks sekundit. Seejärel lõdvestage kaks sekundit. Tehke seda 5–10 korda päevas ja iga kord, kui tunnete, et lähenemas on aevastus või köha või kui miski ajab naerma.

 Allikas: Tena.ee

Samal teemal

17. oktoober 2019, 05:00
KAS TAMPOON VÕIB KEHASSE ÄRA KADUDA? Need viis väga levinud müüti ei pea paika!
31. juuli 2019, 12:57
ORGASMIPÄEV | Need 7 terviseseisundit tapavad kire ja rikuvad orgasmi
22. juuli 2019, 18:30
HOIA HELLALT VAGIINAT! 3 asja, mida naine ei tohiks pärast seksi kunagi teha
7. juuli 2019, 09:00
KAS OLED ÜKS NENDEST? Uuring paljastas, et rohkem seksi saavad seda tüüpi inimesed

2 KOMMENTAARI

k
15. aprill 2019, 12:38
kui tegu tervisega ,siis jätke sellised asjad arstidele,mitte jagada nöuandeid kollaseslehes,päris imelik lugeda selliseid pealkirju,millega puutakse lugejaid.leht oleks rohkem loetav ,kui jätate pideva seksiteema.
k
Kristi. 14. aprill 2019, 12:26
Tegin trenni. Ja mis juhtus? Vanamees ei saanud hakkama. Otsani sai, sisse ei saanud.