Keha

PAREMA ORGASMI JA TERVISE NIMEL: 4 salajast harjutust vaagnapõhjalihastele (2)

Ohtuleht.ee, 14. aprill 2019, 12:15
Pea meeles, et vaagnapõhjalihaseid on vaja treenida. Foto: Vida Press
Tugevad vaagnapõhjalihased aitavad saavutada paremaid orgasme ja  vähendavad ka pidamatust. Neid salajasi harjutusi võid teha igal pool ja  igal ajal!

Kui vaagnapõhjalihased kaotavad oma tugevuse, võivad tekkida ka juhuslikud lekked. Siin on vaagnapõhjalihaste treening samm-sammult:

• Alustage harjutuste tegemist selili. See teeb tõhusa pingutamise lihtsamaks.

• Lihaste leidmiseks alustage sellest, et pingutate pärakuümbruse lihaseid. Seejärel jätkake pingutamist tupe ja kusiti ümbruses. Säilitage pingutust, nagu hoiaksite midagi tupes. Tuharad ja reied peavad olema lõdvestunud. Hoidke pingutust kaks sekundit, seejärel lõdvestage kaks sekundit. Korrake nii mitu korda, kui jaksate.

• Tugevuspingutus. Pingutage vaagnapõhjalihaseid nii tugevalt, kui saate. Hoidke viis sekundit. Lõdvestage viis sekundit. Korrake 5–10 korda.

• Kestvuspingutus. Pingutage lihaseid keskmise tugevusega nii kaua kui suudate. Püüdke pingutust säilitada 60 sekundit. Tehke seda iga kord pärast tugevuspingutuse tegemist.

• Kiirpingutus. Pingutage võimalikult tugevalt kaks sekundit. Seejärel lõdvestage kaks sekundit. Tehke seda 5–10 korda päevas ja iga kord, kui tunnete, et lähenemas on aevastus või köha või kui miski ajab naerma.

 Allikas: Tena.ee

Samal teemal

24. mai 2020, 11:00
MISKI AJAB KOGU AEG PISSILE? Need on 11 tavalist või ohtlikku põhjust
4. jaanuar 2020, 15:00
LUGEJATE LEMMIK 2019 | HOIA HELLALT VAGIINAT! 3 asja, mida naine ei tohiks pärast seksi kunagi teha
23. november 2019, 14:00
SEKS KULDSES EAS? Naudi mõnuga, aga arvesta nende 13 olulise seigaga!
8. november 2019, 05:00
TUJU ON KOGU AEG HALB? Need 9 igapäevast tegevust aitavad hästi kergema depressiooni korral