Keha

KUULUS PSÜHHOTERAPEUT SELGITAB: peenisel on oma tarkus, mida tasub kuulata (6)

Ohtuleht.ee, 26. aprill 2019, 14:19
Pole vaja kohe esimesel õhtul oma võimekusega uhkustada!Foto: Vida Press
Tuntud psühhoterapeut ja teoloog Tommy Hellsten, kelle ülimenukad raamatud on ilmunud ka eesti keeles, soovitab oma peenist paremini kuulata.

Tommy Hellsten on kuulanud inimeste eluprobleeme juba 40 aastat. Nüüd selgitab ta Iltalehti videos, mis on peenisetarkus. Aastate jooksul on talle esitatud mitmesuguseid küsimusi. Ta arvab, et nüüd suudab ta juba poole tunniga mõista, mis on kliendi mure. Üks teemadering on seksuaalsus.

Samal teemal

Hellsten kirjeldab, et kord kurtis üks noormees vastuvõtul, et on seksuaalselt võimetu. Seansil selgus ka põhjus, miks ta peenis vedas teda alt.

Teraapiasse tulnud noormees oli sundinud end minema naisega voodisse juba esimesel õhtul, et oma seksivõimetega muljet avaldada. "Noor mees ei mõistnud, et ta ei pea seksima. Küll aga sai sellest aru tema peenis," selgitab terapeut. "Peenisel on oma tarkus, mida tasub kuulata," ütleb mees naerdes. Peenist ei saa käsikida, tema ootab õiget hetke. 

Hellstenile ei meeldi sarjad, kus inimeste seksuaalsusest on tehtud meelelahutus. Tema arvates tuleb seksuaalsust hinnata ja austada, mitte seda ära lörtsida. Seks on kahe inimese vaheline õrn intiimne hetk, mida peab kaitsma, rõhutab Hellsten.

6 KOMMENTAARI

Varsti Sõbrad Klohmivad sind suguvõimetuks ! ! ! 6. mai 2019, 05:17
16: 53 kuule SEBER ??? 3, ERINEVAT NAIST jah Nikutad neid sõprade naisi ? --Oled üks Vilets ja Hale mees ;; KES ei vali omale Laste ema ,vaid nühid nii sama ? Ka sinu peenis ja aju saavad aru et tegeled mõtetu tegevusega !
j
Janika 27. aprill 2019, 16:06
Kes peab kuulama naine mehe peenise või mees enda oma
Loe kõiki (6)

TOIMETAJA

+372 5199 3733
sirje.maasikamae@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee