Keha

KUULUS PSÜHHOTERAPEUT SELGITAB: selline on peenisetarkus, mida tasub kuulata! (34)

Ohtuleht.ee, 14. august 2021 16:00
Pole vaja kohe esimesel õhtul oma võimekusega uhkustada!Foto: Vida Press
Tuntud psühhoterapeut ja teoloog Tommy Hellsten, kelle ülimenukad raamatud on ilmunud ka eesti keeles, soovitab oma peenist paremini kuulata.

Tommy Hellsten on kuulanud inimeste eluprobleeme juba 40 aastat. Ta selgitas Iltalehti videos, mis on peenisetarkus. Aastate jooksul on talle esitatud mitmesuguseid küsimusi. Ta arvab, et nüüd suudab ta juba poole tunniga mõista, mis on kliendi mure. Üks teemadering on seksuaalsus.

Hellsten kirjeldab, et kord kurtis üks noormees vastuvõtul, et on seksuaalselt võimetu. Seansil selgus ka põhjus, miks ta peenis vedas teda alt.

Teraapiasse tulnud noormees oli sundinud end minema naisega voodisse juba esimesel õhtul, et oma seksivõimetega muljet avaldada.

„Noor mees ei mõistnud, et ta ei pea seksima. Küll aga sai sellest aru tema peenis," selgitab terapeut. "Peenisel on oma tarkus, mida tasub kuulata," ütleb mees naerdes. Peenist ei saa käskida, tema ootab õiget hetke. 

Hellstenile ei meeldi sarjad, kus inimeste seksuaalsusest on tehtud meelelahutus. Tema arvates tuleb seksuaalsust hinnata ja austada, mitte seda ära lörtsida. Seks on kahe inimese vaheline õrn intiimne hetk, mida peab kaitsma, rõhutab Hellsten.

Samal teemal

09.01.2022
SEE EI OLE HÄBIVÄÄRNE! Unusta eelarvamused ja masturbeeri mõnuga!
27.12.2021
PEENIS ON OHUS! See on peamine põhjus, miks need on muutumas väiksemaks ja viletsamaks
25.12.2021
RASKE HOMMIK? 6 ootamatut põhjust, miks jääd kiiremini purju
08.10.2021
KAS SELLINE PEENIS ON NORMAALNE? Viis väga levinud väärarusaama meheks saamisest