Sisuturundus

Kaire Vilgats avaldab nipi, millega ta kaotas 23 kilo! 

Stockholm Diet, 29. aprill 2019 10:40
Mõni aeg tagasi kirjutati sellest, kuidas Kaire Vilgats vabanes kümnest kilogrammist ülekaalust. Kaire ei piirdunud tollase eesmärgiga ja on saavutanud tänaseks veelgi parema tulemuse: kaotatud on 23 kilogrammi! Kuidas see tal õnnestus, oli Kaire meeleldi valmis selgitama.

Me teame, et sa vabanesid 13 kilogrammist StockholmDiet.com'iga. Miks sa otsustasid dieediga jätkata?

Ma soovisin jätkata tervisliku eluviisiga nii oma laste kui ka iseenda jaoks. Samuti oli dieedi jälgimine oodatust kergem. Loomulikult kartsin alguses, et ma ei saa sellega hakkama, aga peale esmaste tulemuste nägemist olin dieedist vaimustunud. Peale esimese kümne kilo kaotamist oli minu arusaam toidust täielikult muutunud.

Kuidas läks dieediga viimases kaalulangetamise etapis?

Ma nautisin kogu protsessi, kuna StockholmDiet’i klienditeenindus oli suurepärane ja nende soovitatud retseptid supermaitsvad. Lõpuks õppisin oma keha kuulama ja kohtlema parimal viisil. Nüüd ei söö ma enam nii, nagu tegin seda varem. Teie kutsute seda „dieediks“, aga see on palju enamat. Sellest on saanud minu elustiil. Hetkel lihtsalt elan oma uut elu ja tunnen end ideaalselt.

Vajuta siia StockholmDiet.com ning võta kaalus tervislikult!

Milline on sinu igapäevaelu nüüd, kui oled kaotanud 23 kilo?

Ma tunnen end kui uus inimene. Mu tervis on drastiliselt paranenud, keha on pringim ja naiselikum. Samuti on nahk paremaks läinud ja see on mõnus. Olen hakanud poodides käimist uuesti nautima, sest vanad suured riided ei istu enam selga. Ma isegi suudan joosta tervelt tunni, enne kui pean hingetõmbamiseks peatuma!

Kehakaalu langetamine on nagu riiete vahetamine. Meie inimestena jääme samaks, aga tajume end palju paremini ja enesekindlamalt.

Lisaks tunnen end palju nooremana. Olen Stockholm Diet’ile väga tänulik, kuna nad on olnud minu mentorid sel teekonnal.

Mida soovitaksid ülekaaluga kimpus olevatele inimestele?

Ma tundsin end koleda ja saamatuna. Rääkides omast kogemusest – ülekaaluga elamine ei ole lihtne. Usu endasse ja kasuta StockholmDiet.com’i, sest nad teevad protsessi lihtsaks ja püsivaks. Ära jää ideaalset hetke ootama, alusta kohe ja varsti näed ka tulemusi!

Vajuta siia StockholmDiet.com ning võta kaalus alla tervislikult!

Liitu dieediga täna ja saad individuaalse salenemiskava parima allahindlusega!

Tähelepanu! Kasuta eriti soodsat võimalust nüüd, aga alusta siis, kui ise soovid, sest salenemiskava on sinu Stockholmi dieedi profiili all alati kättesaadav!