Poiss võttis end paar aastat tagasi käsile ja on nüüd üle 50 kilo kergem.Foto: facebook.com/CantonCitySchoolDistrict
Ohtuleht.ee 16. mai 2019 14:09
Kaks aastat tagasi kaalus Ohio poiss Michael Watson üle 150 kilo ja teda kiusati sageli selle pärast. Siis võttis poiss end käsile: ta otsustas hakata jalgsi koolis käima, iga päev 20 minutit sinna ja tagasi. Mistahes ilmaga. 

195 cm pikkune teismeline muutis ka oma toitumisharjumusi, mis nõudis temalt eriti tugevat distsipliini, sest ta töötas pärast kooli kiirtoidukohas, kirjutab tema kogemusest CNN.  Kahe aasta jooksul õnnestus praegu 18aastasel Michaelil  alla võtta üle 50 kilo.

Teda viis sihini järjekindlus, näiteks vihmastel päevadel pakuti talle küüti, aga ta keeldus. Ta kõndis mistahes ilmaga. Lõpuks ei teadnud ta enam isegi bussiaegu. 

Enne kaalukaotust tundis teismeline end ebakindlalt, ta ei julgenud tüdrukutele läheneda ega neid välja kutsuda. Pärast kaalukaotust seda probleemi pole.

Michael, kelle lugu on inspireerinud ka teisi, arvab, et seda suudab igaüks, kui ta on nii otsustanud.

Samal teemal

Kommentaarid  (5)

JL 21. mai 2019 10:10
Kilu on 195 pikk ja kasvab tõenäoliselt veel . Ja alla on ta võtnud rohkem, kui 50 kg. Ja tegelikult 20 min. edasi tagasi pekisele poisile mõjub hästi , edasi on juba raskem, tuleb rohkem käia ja ka jõudu teha-----et nahk rippuma ei jääks.
lapsed 21. mai 2019 09:07
minge õppima siis jäävad rumalad kommentaarid kirjutamata
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS