Keha

Toitumisnõustaja Erik Orgu: kui näen tänaval ülekaalulist inimest, tunnen talle kaasa  (59)

LP, 25. mai 2019, 10:02
Erik OrguFoto: Erki Pärnaku
"Kuigi ma ise pole kunagi raskes ülekaalus olnud, tean senise töökogemuse pealt üsna täpselt, mida too inimene tunneb," märkab toitumisnõustaja Erik Orgu kehakaaluga hädas olevaid inimesi.

"Olen nende inimeste mõttemaailma nii palju kuulnud, et tean, kui raske neil on. Kui sul on ülekilode tõttu raske olla ja raske liikuda, siis see ei saa ju kuidagi tore olla. Ses mõttes tunnen neile kaasa," avaldab Orgu oma mõtteid ajalehes LP.

"Aga ma tean ka, et paljud inimesed on oma kaaluprobleemidega nii sügavas augus, et neil on raske sellest iseseisvalt välja tulla," rõhutab Orgu, et sellest olukorrast on siiski väljapääs olemas.

Refereeritud loo artikkel asub LP-s.

59 KOMMENTAARI

j
juudas 27. mai 2019, 15:31
..ja kõik saledaks ja trenni -aga kes siis tööd teeb? Kas arvate et ma jõuaks siis maal veel TEIE TOIDULAUA JAOKS RABADA?Aga edu ORGULE.! JA TULE MEES MAALE SAAD HEA TRNNI VÄRSKES ÕHUS JA PALJAJALU SÕNNIKUT VISATES!
e
ehh 26. mai 2019, 21:24
mina olen ka ülekaaluline ja julgen küll välja öelda, et (üli)pakse on palju ja see ei ole enam norm, ärge toppige pead liiva alla, see on suur probleem! algkoolilapsed on jämmed, ähivad käies.. see on tõesti probleem! ja siis koormatakse haigekassat, et palju haiguseid ja aidake!!
Loe kõiki (59)