Meeled

UURI, KUI PIKK ON SU VÄIKE SÕRM! Üllatud, kui palju see reedab su iseloomu kohta  (9)

Ohtuleht.ee, 26. juuni 2019, 06:00
Väikese sõrme pikkus võib reeta iseloomu. Foto: Vida Press
Öeldakse, et käte järgi võib öelda nii mõndagi inimese iseloomu kohta. Aga kas teadsid, et väga palju reedab sinu kohta isegi väikese sõrme pikkus?

Uuri allpool olevaid pilte, vaata kui pikk on su väike sõrm võrreldes kõrvaloleva näpuga ja otsusta, kas oled A-, B- või C-tüüpi. Ja siis loe, mida see ütleb su iseloomu kohta. Üllatud, kui täkkesse kõik läheb!

TÜÜP A

Oled pigem suletud ja reserveeritud. Oled introvert, kes ei ava oma tundeid ja mõtteid kergelt, eriti neile, kes pole sulle lähedased. Paistad teistele tugeva sõltumatu inimesena.

Sa põlgad üle kõige valesid ja silmakirjalikkust, sest oled ise üdini aus. Oled väga truu ja teed lähedaste nimel kõik, aga eeldad ka teistelt lojaalsust ja ausust.

Teiselt poolt oled külm ja reserveeritud nende suhtes, kes pole sulle lähedased. Mõnikord väljendud ülbelt ega lepi kergelt asjadega, mis sind häirivad.

Kuid üldiselt tuksub su rinnus kuldne süda, kuid sinu kaunist loomust näevad vaid lähedased. Naudid väga aega lähedaste sõprade ja perega.

Foto: curiosmindmagazine

Tüüp B

Oled väga truu ja tundlik inimene. Kui oled kellessegi armunud, saab temast sinu jaoks universumi keskpunkt.Teisest küljest kardad sa haiget saada, mistõttu üritad teistele endast mitte liiga palju anda.  Sa võid küll mõelda, et õnne jaoks ei vaja sa kedagi teist, kuid oma sisimas unistad hingesugulase leidmisest.

Oled kõigele väga pühendunud, olgu see karjäär, haridus, pere või sõbrad. Sinu pühendumus võimaldab saavutada kõike, mida sa sihiks võtad.

Tänu kõvale tööle ja sihikindlusele saad edukalt hakkama mis tahes ülesandega.

Oled rahulik ja sulle ei meeldi vastasseisud. Jääd rahulikuks ka pingelistes olukordades – see on omadus, mida paljudel pole.

Foto: curiosmindmagazine

Oled optimistlik ja elurõõmus inimene ning negatiivsed mõtted ei püsi su juures kaua. Sa ei pea pikka viha: kui keegi solvab sind, annad sa kergelt andeks ja unustad, sest sinu puhtas südames pole kohta negatiivsele.

Samas võid vahel olla enesekeskne, kui vaidled kellegagi ja tead, et sul on õigus. Aga kui tunned, et oled läinud juba liiga kaugele, siis oled esimene, kes vabandab isegi siis, kui sa pole eksinud.

TOIMETAJA

+372 5199 3733
sirje.maasikamae@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee