Meeled

PUHKUS EES, LAHUTUS JÄREL: need viis asja ajavad suvel paarid kergesti lahku 

Ohtuleht.ee, 30. juuni 2020 07:00
Puhkuse ajal räägivad paarid sageli teemadest, milleks enne polnud aega või tahtmist.Foto: Vida Press
Suvel saavad otsa paljud suhted. Just puhkuse ajal võib ilmneda, et midagi ühist enam polegi. 

Paaridel on puhkusega seotud palju ootusi. Ometi kord saab olla koos, teha toredaid asju ja seksida!  Kui need ootused luhtuvad, järgneb pettumus, mis võib käivitada pinged ja riiud.

Ole väga tähelepanelik nende viie seiga suhtes – suhteekspertide arvates võivad suvel käivitada just need asjad lahkumineku.

1. Alkohol

Paljude lahutuste taga on alkohol. Suvepuhkuse ajal juuakse rohkem ja see võib partnerit väga häirida. Kui üks on kogu aeg vines, takistab see ka ühiseid toredaid suvetegevusi.

Foto: Pexels

2. Erinevad soovid

Puhkuse ajal räägivad paarid sageli teemadest, milleks enne polnud aega või tahtmist.Võib ilmneda, et üks partneritest tahab hoopis teistmoodi elada või on teinud midagi, mõtlemata partneri tunnetele. Erinevad soovid, väärtused ja elusihid võivad viia lahutuseni. 

Foto: Pexels

3. Pidevad riiud

Vaidlused ja riiud kuuluvad paarisuhte juurde ja on märk hoolimisest. Kuid riidlemisega on mindud liiale, kui sellega kaasnevad viha ja alandamine, kui pidevalt  süüdistatakse ja kritiseeritakse teineteist. 

Foto: Pexels

4. Seksiprobleemid

Seks on üks osa suhtest ja selle olulisust ei maksa alahinnata. Kui partner ei tundu enam köitev ja temaga ei taha seksida, tuleb selle probleemidega tegelda.

Foto: Pexels

5. Mõlemal on omad tegemised

Kui partnerid veedavad aega kogu aeg eraldi ega tee enam midagi koos, satub suhe raskustesse. Koos püsimine eeldab tahet ja pingutusi.