Keha

TAHAD ROHKEM SEKSI KUI SU PARTNER?  Neli soovitust, kuidas himuga paremini toime tulla (1)

Ohtuleht.ee, 24. jaanuar 2021 13:00
Sageli takistab seksimist väsimus. Foto: Vida Press
Mõni hellitab lootust, et partner tahab seksi just sama palju ja samal ajal kui temagi, aga harva käivad soovid samas taktis. Halvemal juhul võib see põhjustada suuri probleeme.

Miks üht köidab seks vähem kui teist? Põhjusi on palju. Aga pole mingit kindlat arvu, mitu korda nädalas on õige seksida. Seksiisu võib tappa rutiin, aga ka väsimus ja uued ravimid.

See, kes tahab rohkem seksi, võib tunda, et partner ei armasta teda, ja lausa solvuda. See, kes soovib vähem seksi, võib muretseda, kuidas ta saaks paremini vastata partneri ootustele, et teda mitte pahandada.

Erinevad seksisoovid ajavad paari kiiresti riidu. Aitab, kui püüate teineteist paremini mõista.

Siin on mõned soovitused partnerile, kes soovib rohkem seksi.

 1. Kui su partner ei taha seksida, siis see pole sinu süü. See ei tähenda, et ta ei pea sind veetlevaks ega armasta sind. Kui suurem osa päevast kulub kiirustamisele või näiteks väikse lapsega tegelemisele, võib olla raske leida aega lõõgastumiseks. Sageli on vähese seksihuvi põhjus väsimus.

Foto: Pexels

2. Arvesta, et seksimine teise inimese rõõmuks pole pikas plaanis hea. Seksiisu võib hoopis kaduda, kui seks tundub sageli kohustusena.

Foto: Pexels

3. Oluline on kompromissid ja loovus. Enam seksi sooviva partneri vajadusi saab rahuldada ka muul moel, näiteks seksilelude abil. Pole vaja väiksema seksisooviga partnerit süüdistada.

Foto: Pexels

4. Teemast ei tohi teha tabu, vaid sellest tuleb rääkida. Kui vaikida, läheb rääkimine aina raskemaks. Kui partner ka vihastab selle peale, et teine ei soovi seksida, muutuvad nii rääkimine kui ka kompromisside tegemine kiiresti võimatuks.

Foto: Pexels

Allikas: Huffington Post

Samal teemal

03.07.2021
KAS SEKSID VAIKSELT VÕI NAGU PORNOS? Vaata, mida see ütleb sinu kohta!
24.06.2021
KAS OLED ÜKS NENDEST? Uuring paljastas, et rohkem seksi saavad seda tüüpi inimesed
20.06.2021
PUHKUS EES, LAHUTUS JÄREL: need viis asja ajavad suvel paarid kergesti lahku
19.06.2021
ROHKEM MÕNU! 5 üllatavalt erogeenset paika, mida sa ehk ei teadnudki