Uudised

KEERULINE LIIKUDA: puudega inimesed peavad ministeeriumi arusaama ühistranspordist küüniliseks

Toimetas Sirje Maasikamäe, 28. juuni 2019 11:07

7 KOMMENTAARI

r
RASKE --PUUDEGA liikumisraskustes invaliid ;;Keda ei lubatud TARTUS lauluväljaku parklagi !/ 5. juuli 2019 08:33
LIIKUMIS JA NÄGEMISPUUDEGA SANTE ,,EI AITA MEIE SOTS ,,MINISTEERIUMI AMETNIKUD PENSIONITÕUSUST 11€ AASTAGA JA EI SAA ENAM MIDAGI --ISEGI JUUKSURILE EI JÄTKU ? RAHAKEST ANTAKS SANDILE NÄPU OTSAGA ET JUMALA PÄRAST --NÄLJAS HAIGETEST EESTIS EI RÄÄGITAKS? 301 € PENSIONIGA ONGI SELLINE HAIGE INVALIID --KUU LÕPUS --NÄDALA NÄLJAS ? TÄNA SAAB 5,JUULIL EHK --MIDAGI TERVISLIKKU KA POEST OSTA! KUI POLEKS ÜHTE LAST --OLEKS OLNUD LÕPP
0
06:19/ 29. juuni 2019 18:22
Ja täpselt sama moodi jätkavad ka praegused ministrid viimase 3 aasta jooksil. Muideks raviasutust ka sinule vaja, sest ei näe üldse väikseid tähti.;)
INVALIID ,,KES TAHTIS LAULUPIDU KUULAMA MINNA !/ 29. juuni 2019 06:39
Tartumaa Invaliid ;; KES TUNNEB AMMU ,,ET Meie Tartu Politsei tööst ja SANDI ÕIGUSTEST POLE ISEGI RÄÄGITUD ,,ET PARKIDA INVALIIDI SÕIDUK LAULUVÄLJAKU PARKLA PÕHJUS :::ET 50--60 minutit ,,enne Laululaste Rongkäigu algust ,LIIKLUS POLITSEI Peatab invaliidi toova masina -- MIKS EI LUBATUD SÕITA ,KUI AEGA OLI PIISAVALT ,,ET LAULUPEO PARKLASSE ET PARKIDA INVA,AUTOKE NB! AGA KAUBAMASINAD LIIKUSID ÄRIKATEGA LAULUVÄLJAKULE JA TUGLASE tn ,,OLI NEILE LAHTI, RAHA TEEB IMET ;
NEED 17,a KÕIK MINISTERID --VAJAKSID ISE KA RAVIASUTUST ;JA VANGIMAJA/ 29. juuni 2019 06:19
Kõik need 17,aastat ,kes juhtisid Santide toimetulekut ja Viimased sm, ANSIPI ja SM LIGI AASTAD -- TEGELETI INVALIIDIDE TÖÖLE SURUMISEGA JA LOLLITATI HAIGEID TÖÖTUKASSAS --NAGU KÕIK EESTI HAIGED --OLEKSID TERVEMAKS RAVITUD JA TÖÖLE KÕLBULIKUD ;;SEDA NÄEME KA EESTI KAITSEVÄES TÄNA !
T
INVALIID:: Kes tunneb 30+ aastakest ,et Eestis sant on koormaks rikastele / 29. juuni 2019 06:11
Tegelikult Eestis on sandid 3--4 , sordi kodanikud ! Kus on see võrdne suhtumine nüüd Eesti Vabariigis kadunud Kes On tervise kaotanud inimene " Sind santi pole vaja Aga kui sandi tervis paraneks! --On maksudemaksjaid Eesti Viletsusele kohe tarvis,, Nii nagu Töökoha tervise pärast kaotad --Oled üks kadunud inimene .. Sinuga ei räägita ja kaovad kaugemale sõbrad ja töökaaslased ! Seda on paljud haigeks jäänud Tublid töö inimesed --Ise rääkinud :::
j
Ja tsentristlik valitsus väga hoolitses, muidugi. / 28. juuni 2019 21:18
Hoolitsesid ainult seltsimees burešini eest.
j
Jah/ 28. juuni 2019 12:35
Puudega inimeste olukord pole lihtne. Reformistlikud valitsused ei tõstnud kordagi toetusraha ega hoolinud nendest. Nüüd võtab aega kui et kõike korda teha.