Keha

MUUST ENAM EI MÕTLEGI? Need neli küsimust paljastavad, et oled seksisõltuvuse küüsis (7)

LISA KOMMENTAAR

Arno Jaago 29. august 2022 09:07
Sel põhjusel asub ka kliitor enne neitsilikkuse tunnuseid, et mil maalt iganes see vajadus algab, saab ka süütust ohustamata, ohtu seadmata armastusega tegeleda, tuppe sisenemata. Peenise võib asetada kliitori vahetus lähedusse kahe kintsu vahel seda masseerides. Armastus seisneb vastastikus lugupidamises ja austuses. Vastupidiselt, viisid armastust lämmatada, tekitavad depressiooni ja ebaloomulikkust ja kurjuse sündi.
Arno Jaago 29. august 2022 08:59
Seksisõltuvus on inimlikkuse loomulik osa. Kõik psühhotroopsed sõltuvused aga seda ei ole, need on need, mis inimestelt enesekindluse ja julguse ja ka seksi isu röövivad. Nad ei röövi mitte ainult seksi isu, vaid röövivad kõiki tervise näitajaid. Seks on terviseks, mitte aga alko ja narko, mis on kohvi, energiajoogid, must tee, troheline tee, tubakad jne. Psühholoogia on aga üks manipuleeritud viis inimesi programmeerida, mis on segatud sageli ka valedega. Kõik mis ei ole vägivaldne, see on loomulik ja hea. Tee teisele seeda, mida tahad, et ka sulle oleks tehtud ja tahad, et sulle tehakse.
mulle on jäänud mulje, et 30. august 2021 22:21
ka Õhtulehe ajakirjaniku moodi olendid on seksisõltuvuse küüsi langenud. Muust suurt enam kirjutada ei oskagi.
Eve 30. august 2021 12:50
Ainus võimalus nunnaklooster. Kogu aeg kube kiheleb-- kaua võib? Ei, tahan rahu.
Olen kogu elu sellist väärt naist otsinud.Seks elu ei sega, seksi puudus aga küll. 24. august 2020 12:00
Tölpa 29. juuli 2019 23:01
Ei, seks elu ei sega, aga elu segab seksi küll!
Kui oleks aega--Küll seksutaks ? 25. august 2019 07:22
Siis ainult naistega ja seksutamisega tegeleks,, Küll pärast on aega --ka need lapsukesed suureks kasvatada ;; OLETE NOOREM --TEHKE LAPSI EESTIS --4Xrohkem ;;; Küll SIIS SEE ELUKE KA PAREMAKS MUUTUB ;; VIGA ONGI TÄNA SELLES ,,ET LAPSI KARDETAKSE SÜNNITADA ,,JA MILLEST KA HILJEM KOOLITADA