AnnabelFoto: Facebook
Ohtuleht.ee 10. august 2019 18:22
2016. aasta lõpus avastati väikesel Annabelil üks vihaseim lasteea pahaloomuline haigus – närvisüsteemiga seotud kasvaja neuroblastoom. Tänu lahketele annetajatele sai tüdruk sellest võitu. Nüüd vajab ta aga füsioterapeuti, kes aitaks selga tugevdada.

Tüdruku ema postitas sotsiaalmeediasse, et otsib füsioterapeuti Rae valda, Lagedile. "Otsime 8aastasele Annabelile füsioterapeuti, kes aitaks tugevdada selga (skolioos, opereeritud) ning teeks koos lapsega hingamisharjutusi (kopsu atelektaas)," kirjutab ema. 

"Oluline, et teaksid eelnimetatud diagnooside tähendusi, nendega seonduvaid piiranguid ning omaksid tunnistust/kogemust antud valdkonnas," seisab postituses. 

Samal teemal

Kommentaarid  (48)

Urmas 12. august 2019 09:11
Nõukogude Liidu lõpul ilmus film "Ratastoolitants" kus tõstatati invaliidide küsimus. https://arhiiv.err.ee/vaata/ratastoolitants
to Mikk 12. august 2019 00:00
Loomulikult oli Nõukogude Liidus invaliide. Nad olid hooldekodudes või oma pere hooldada . Tookord ei olnud sellist invaliidide varustust , millega nad said liigelda ja neid hoiti lihtsalt ühiskonnast eemal . Tänapäeval ei ole puudega inimene ühiskonnast eraldatud ja nad elavad meie keskel .
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS