Meeled

10. oktoobril on rahvusvaheline vaimse tervise päev.

ÜKSILDUS LAASTAB TERVIST: nii saad aidata neid, kes vajavad tuge

Toimetas Sirje Maasikamäe, 9. oktoober 2019, 17:15

4 KOMMENTAARI

t
TUNNEN --ET OLEDKI ÜKSI JA KOER,/ 14. oktoober 2019, 08:07
KES SIIN KIRJUTAVAD ---POLE VEEL ÜKSIKU INIMESE ELU ELANUD, SEE ON RASKEM ELU ÜLDSE ,,KUI KÕIK SEE KOOREM -LANGEB ÜKSIKU INIMESE ÕLGADELE ;; SEDA TUNNETE ERITI SIIS ,, KUI TEIE LAPSED TÖÖTAVD KUSKIL SOOMES ,,, AGA TEIE PEATE SIIN RASKES JA NIISKES KLIIMAS ,, ÜKSI TOIMETAMA JA TOIME VÄIKSE RAHAGA TULEMA,, VOT SELLINE ÜKSIKU VANEMA ELUKE --- KÜLL KAUA EI KESTA ERITI HAIGENA ,,,,,?
u
Usaldus/ 11. oktoober 2019, 08:45
Kas kõiki häid soove saab ka usaldada, kõik on omaette isiksused.
o
oijah/ 9. oktoober 2019, 18:15
Siinkohal või väga hästi oma arvamusega metsa minna, kui aru ei saa, on see inimene ise soovinud olla omaette või on ta haige omaette olemisest. Liiga suures pealeajamises võib teise välja vihastada, et mida ta tahab, muudkui tükib sõbraks, et kas tahab mu maja, korterit või asju. Paljud on elu jooksul pidanud suurtes massides ja igapäevaselt suhtlema, kui tuleb aeg, mil saab omaette olla, siis sellest tuleb aru saada. Inimesed on ka suhtlemisest väsinud.
Parem ,,on muidugi surmani elada koos kahekesi / 11. oktoober 2019, 14:11
18:15 Väga õiged sõnad ! Isegi 90.aastane vanamemm ,,ei tahaks enam kodust minema minna ; Ka üksinda harjub inimene ,kellel on kas või oma koerake ! Sundida kedagi ei tohiks see viib iga vanainimese endast nii välja ;