Uudised

PALJU ÕNNE! Ida-Tallinna keskhaigla aasta arstiks valiti Reeli Saaron (3)

Toimetas Sirje Maasikamäe, 13. detsember 2019 16:51
Dr Reeli Saaron on kolleegide hinnangul parandamatult optimistlik, heatujuline energiapomm, kes teeb tööd suure südamega ning tõelise pühendumisega. Foto: Raigo Pajula
Ida-Tallinna Keskhaigla tiitli aasta arst 2019 pälvis naistekliiniku günekoloogiaosakonna onkogünekoloog-juhtivarst  Reeli Saaron.„Tunne on ülev – see on väga suur au ja tunnustus,“ tänas dr Saaron.

Reeli Saaron töötab naistekliinikus 2007. aastast, alates 2012.aastast tegeleb ta vähihaigetega.  „Tunnustuse tõi raske töö. Suhtlen tööalaselt nii paljude  osakondadega, seetõttu arvan, et selle tunnustuse tõi koostöö. See on sõnulseletamatult äge,“ ütles Saaron.

Samal teemal

„ITK kollektiiv on hästi ühtehoidev ja abistav. Toetavad on mitte ainult arstid, vaid ka juhtkond ja sellepärast meie töö ka edeneb. Need on meie inimesed, kes seda asja edasi veavad. Ida-Tallinna Keskhaigla on tipphaigla – kõik võimalused on olemas, tule ainult ja tee!“ rääkis Saaron.

Dr Saaron on kolleegide hinnangul parandamatult optimistlik, heatujuline energiapomm, kes teeb oma tööd suure südamega ning tõelise pühendumisega.

Nagu arstile kohane, on Reeli Saaron väga empaatiline ja tähelepanelik, seda mõistavad eriti need kolleegid, kellele dr Saaron on olnud operatsioonil assistendiks: ta tunnetab kirurgi soove lugedes tema kehakeelt. Kolleegid tunnustavad Reeli julgust ja ettevõtlikkust kaastöötajaid kiita ja tunnustada.

Aasta arstidena leidsid äramärkimist veel patoloogiakeskuse juhataja Eero Semjonov, sisekliiniku ravikvaliteedijuht Ene Mäeots, oftalmoloog Katrin Eerme, taastusarst Anneli Teder-Braschinsky ja kardiovaskulaarkirurg Veronika Palmiste.

Aasta õendustöötajaks 2019 kuulutati funktsionaaldiagnostika õde Helve Järv ning Aasta Hooldustöötajaks Jelena Kotova õendus- ja hooldusabikliinikust.

Lisaks tunnustati ka Aasta Kliinilist Tugispetsialisti (haigla apteegi kliiniline proviisor Kairi Marlen Antoniak), Aasta Mittekliinilist Spetsialisti (projektijuht Hedi Hanimägi), Aasta Sekretäri (Ere-Piret Põllusmaa), Aasta Klienditeenindajat (Stina Oravas) ning Aasta Puhastusteenindajat (Tatjana Novosseltseva).

Samal teemal

29.11.2019
LUGEJATE LEMMIK 2019 | Neljandas staadiumis rinnavähiga naine: „Sellist tunnet ei ole kordagi olnud, et enam ei suuda võidelda.“
13.11.2019
DR GOOGLE, AITA! 10 kõige populaarsemat terviseküsimust aastal 2019
27.10.2019
ONKOLOOG RIINA KÜTNER: siiani ei ole veel juhtunud, et keegi oleks suutnud mõtte jõul oma vähi ära ravida
14.10.2019
KES ON SINU LEMMIKARST? Anna oma hääl aasta arsti valimisel!