Keha

ARSTID KIIMALISTELE MEESTELE: lõpetage banaanikoortega masturbeerimine! (61)

Ohtuleht.ee, 2. jaanuar 2021 16:00
Banaanikoorte abil mõnu otsimine võib lõppeda lööbe, haavandite ja põletikuga. Foto: Vida Press
Arstid hoiatavad veidra seksitrendi eest, mis ringleb sotsiaalmeedias – banaanikoorte abil eneserahuldamine. On mehi, kes on orgaanilise orgasmi meetodit kasutanud juba aastaid, kirjutab New York Post. 

"Olen teinud seda aastaid ja see on suurepärane!" kiidab üks meetodi pooldaja Arstid hoiatavad, et banaanikoorte abil mõnu otsimine võib lõppeda lööbe ja valusate haavanditega peenisel, tekkida võib ka põletik.

Haiguslik reaktsioon ohustab eriti neid, kel on allergia puuviljade või kummi suhtes. Nii et kui mehel on allergia kondoomide vastu, võib tal olla ka banaaniallergia.

Banaanikooremeetodil on muidugi ka kõvasti toetajaid, sest see pidavat olema peaaegu sama hea kui suuseks. On teatud veebilehti, mis seda kiidavad ning jagavad ka juhiseid, kuidas „protseduuri“ banaanikoorte abil paremini läbi viia. Koori soovitatakse isegi soojendada mikrolaineahjus, et mõnu oleks veelgi vägevam.

Üks 78aastane mees kiidab, et on seda tehnikat aeg-ajalt kasutanud juba aastaid. Teine aga soovitab: mida suurem banaan, seda parem.

Banaanikoored pole muidugi ainsad kummalised orgasmiabilised. Möödunud aasta sügisel hoiatasid günekoloogid naisi, et nad ei rahuldaks end elektrilise hambaharjaga, sest see võib põhjustada õrnas piirkonnas trauma.

Samal teemal

27.10.2021
SEKS KULDSES EAS? Naudi mõnuga, aga arvesta nende 13 olulise seigaga!
24.09.2021
NAISTE KOGEMUSED MEESSOOST GÜNEKOLOOGIDEGA: „Jummel, seda kokutamist esimesed paar minutit! Mul täiesti savi!"
25.08.2021
SEKSUAALTERAPEUT SOOVITAB: parema orgasmi nimel kõrvalda kodust need segajad!
18.08.2021
KAS OLED PROOVINUD? Siin on kõige tuntumad valed  eneserahuldamise kohta!