Uudised

PEREARST UHHUU-MEDITSIINIST: see on jõhker raha väljapetmine, küsitakse häbematult suuri summasid täiesti mõttetute ussiõlide ja kasutute nõuannete eest (29)

LISA KOMMENTAAR

Et 11. november 2022 20:12
Ja mis see meditsiin täna siis vähem uhhuu on?iga arst promob oma sponsori ravimeid kuigi teab et need eriti ei aita.tahad korralikku terviseuuringut-maksad kordades rohkem kui mõnele nõiale.abi ei saa kumbalgi juhul.leida arsti kes päriselt teab ja tahab terveks ravida on nagu loto võiduga-kõik teavad et on aga ise näinud ei ole
Jube tädi 11. november 2022 10:27
See on ju radikaalfanaatiline vaktsineerija, seesama, kes koos Jolleri ja mingi pudikeelse onuga politseid rahva tümitamise ja nende vaktsiinihulluse kaitsmise eest kummardades tänasid. Ruume üürib reformistlikult omavalitsuselt muide.
Arsiabi 11. november 2022 10:24
ongi üks suur uhhuu ,maksad aga midagi vastu ei saa.
munk (μοναχός) 11. november 2022 09:06
Korvitäis omakasvatatud küüslauku talve jooksul ja ükski tohter ei tule lähedale, ega katk kallale.
Naljaka aga kurb ka 11. november 2022 08:21
Kui arst räägib "vaimlemisest" ja ei tea, et kõik haigused on seotud vaimu ja hingega, et inimene ei ole auto, millel lihtsalt osa ära vahetada ja tööstuslikult toodetud õli ( mida kallim ,seda parem) sisse valada. Muidugi on ka uhuutamist, kuid praegu on ju vähealt Euroopas ja Ameerikas täielikult avalikustatud nii ravimite kui vaktsiinide tootmise tõeline taust ja eesmärk ning arstiabi ( just ematasandi) sisu- palju kõrgetasemelisem uhuutamine kui kümneid tuhandeid aastaid kasutatud alternatiivravi.
Suht poogen 11. november 2022 00:58
Kes sa selline oled, arvad, et sinu arvamine läheb üldse kellelegi korda. See on see suht poogen tohter, kes arvas, et rasedaid võib vaktsineerida. Võta suu vett täis.
Jurakas veel 10. november 2022 23:48
Kust on pärist termin "räkit"? (Algse nimega knock back). . . . . . Spikker - USA meditsiinisüsteemist! Meditsiinisüsteemi kuritegelikust olemusest!
Jurakas 10. november 2022 23:35
Keskaegne pime ja harima tu Venemaa. Vürstil suri ihuarst ära. Uut vaja. Kuulutas konkursi välja. Diplomeid tollal polnud, isahakanuid lademes. Mida teha? Konkurendid ritta ja küsima - mida põdesin aasta tagasi? Või - mida põdes too poisike seal kaks aastat tagasi? Ei tea - järgmine! Ja kui vürst haigeks jäi (mitte ei saanud mõõgaga pihta), ja arst ei hakanud teda KAKS NÄDALAT ETTE ravima, siis pandi arst seniks soola-leiva peale, kuni vürst terveks sai! Karistuseks! Nad olid seda Idamaadelt õppinud. Võrrelge seda tänasega!

Jurakas 10. november 2022 23:33
Keskaegne pime ja harimatu Venemaa. Vürstil suri ihuarst ära. Uut vaja. Kuulutas konkursi välja. Diplomeid tollal polnud, isahakanud lademes. Mida teha? Konkurendid ritta ja küsima - mida põdesin aasta tagasi? Või - mida põdes too poisike seal kaks aastat tagasi? Ei tea - järgmine! Ja kui vürst haigeks jäi (mitte ei saanud nuiaga pähe), ja arst ei hakanud teda KAKS NÄDALAT ETTE ravima, siis pandi arst seniks soola-leiva peale, kuni vürst terveks sai! Karistuseks! Nad olid seda Idamaadelt õppinud. Võrrelge seda tänasega!
KUREONU 10. november 2022 22:59
Kui leiad õige alt. ravi siis saad terveks, arstide huvi on meid haigena hoida ja kasumeid teenida. Nõrgestavad igal moel mürkidega organeid, teostavad venitamistaktikat erinevate ravimitega siis püsib ikka nimekiri koos ja pearaha tiksub. Eestlasest on tehtud ori ja laborirott omal maal.
Ahto Allikas 10. november 2022 22:53
Perearst tundub ise UHHUU JA VEEL TEMA STAARSÕBRANNAD JOLLERDAJA, VALLIKIVI jne. Näib, et laialt aega käes meedias targutada. See tähendab üht- pooled patsiendid ära pagenud, mine tea mis tõbesid veel külge poogivad. Perearst pole jumal igal teemal kaasa rääkima, neile meeldib ainult antibiootikume kirjutada ja oma kukrut täita. Siin ka tõestus mida kogesin ise. Kahe erineva asutuse sama eriala tohri lauanurgal ühesugune trükivärske ravimi infoleht ja muidugi mõlemad tohtrid kohe seda pähe määrima. Nii läbinähtav ja alatu on meie med. süsteem,et karju appi.
aga 10. november 2022 22:26
eksperimentaalsest pealesunnitud vaktsiinilaadsest tootest ei sõnagi...
(enese)tapjad? Või mõrtsukad! 10. november 2022 23:24
Koroonavaktsiinid on eksperimentaalsed!! Eksperimentaalse vaktsiiniga sutsutamine on enesetapp! Nii otsustas Prantsuse kohus!!! Eesti keeles. Link originaalile artiklis olemas. https://www.telegram.ee/maailm/prantsuse-kohtus-otsustas-et-vaktsiinisusti-jargne-surm-on-sisuliselt-enesetapp
£$£ to (enese)tapjad? Või mõrtsukad! täna 23:24 10. november 2022 23:39
Eesti algharidusega Ülemkohtunikud seda TERVE EUROOPA LIIDU JAOKS PRETSEDENTI LOOVAT kohtuotsust igatahes lugenud ei ole! Vastasel korral nad ei oleks teinud otsust, et vaktsineerima sundimine-mõjutamine ja koroonapass ja .... ei olnud kuritegelikud!
Oh sind küll 10. november 2022 22:03
Kellele on kasulik selline esinemine? On tõesti kahju, et meditsiinitöötajad on nii lühinägelikud ja ei tea ajaloost midagi. Kas tõesti tänapäeva inimene arvab, et vanal ajal olid med tehnika, millega tuvastati haigusi ja olid vaktsiinid ja antibiootikumid? Enamus inimesi mõistavad, et inimkond on 21.sajandiks oma immuunsüsteemi nii tugevaks saanud tänu tuhandetele põlvedele enne meid,, et tegelikult ei vaja mingeid mürke elamiseks.
to: Oh sind küll 10. november 2022 23:08
Inimeste keskmine eluiga on viimase saja aastajooksul kahekordistunud. Kõik ravimid on mürgid ,kui neid üle normi võtta aga õiges koguses päästavad elu.
Enn 11. november 2022 08:12
Ja kui vanaks need inimesed vanal ajal elasid? Ilma ravimiteta? 40 venitasid välja. Uhhuundus ei toida.
Valdek Kukeke 10. november 2022 21:28
Kuidagi kummaline on lugeda alternatiivravi suurtest summadest kui roonasüsti lipulaev pfitser tõstab ühe roona suraka hinna 19usd pealt 130usd peale ja ettevõtte prognoositud tänavune süstist saadav käive 32MILJARDIT usd'd. Surakas mis ei hoia ära ei nakatumist ega selle edasi kandumist nagu alul väideti, millele tugines kogu katkupassi narratiiv. Liigsurmadest, suurenevatest nurisündidest ja imikute surmadest ei hakka rääkimagi.

Aga kuhu 10. november 2022 20:43
ununesid maskid, koroonapass ja mrna-vaktsiinid?
Jurakas 10. november 2022 19:00
Vähemalt ei tapa need "ussiõlid", nagu seda teevad nn. "päris-arstide" poolt peale surutud mRNA vaktsiini sutsud! Eestis eelmisel aastal 3000 liigsurma-vaktsiinimõrva! Kui oli ainult koroona - enne vaktsiinide tulekut - siis liigsurmi ei olnud!
£$£ 10. november 2022 19:51
Lugege ise! https://objektiiv.ee/vaers-andmebaas-naitab-covid-19-vaktsiini-korvalnahtudena-vahijuhtumite-100-kordset-kasvu/ https://www.telegram.ee/maailm/islandi-laste-hulgas-esineb-rohkem-vaktsiinikahjustusi-kui-rasket-covidisse-haigestumist Pfizeri andmetel - nendel, mida taheti ära salastada, aga ei saadud - oli mRNA vaktsiini tõhusus 12-15%. jne.
alternatiivajalugu 10. november 2022 18:38
Kõik arstid, kes nimetavad end arstideks on tegelikult kirurgid ehk täpsemalt sõjaväekirurgid. See on nii arstiteaduskonna algusest saadik. Ludvig Puusepp oli haige inimene, kuigi tegeles kirurgiaga. Kas tal ei olnud lõigatud pimesoolt? Kas tal ei olnud maovähki?
nipitiri 10. november 2022 18:17
Inimene naeruvääristab ikka seda, kus ohtu näeb. See on ju ammu teadagi värk, et petjaid on igas valdkonnas ega sellepärast ei saa kohe üldistada, et kogu alternatiiv meditsiin on jama.
uku 10. november 2022 18:25
Arstiks õpitakse kümme aastat. Alla selle saadakse tinistajaks või alternatiiviks. Normaalsed saavad aru, aga ülejäänuid tuleb rumaluste eest kaitsta. Ei ole päris nii, et kui haige tahab peavalu ravida aknast alla hüppamisega, siis on ta oma valikutes vaba. Ei ole vaba, tema rumalused lähevad ühiskonnale midagi maksma ja ei saa lubada sellise vaba valikut.
Kui sellise jutuga. 10. november 2022 17:21
Siis on kannapeale või isegi varvastele astutud, aga tagamaa?
Aga 10. november 2022 16:54
mitmendale kohale kõigi nende nn valede rivis kategoriseerub Rospu enda väide "Tervete inimeste tervisekontroll ei aita ennetada haigusi ega vähendada suremust. Kasutu!" ? Millise signaali annab selline väide inimestele sõeluuringute vajalikkuse kohta? Mille alusel Rospu üldse väidab, et inimene on terve, kui tervise kontroll on tegemata? Kas ta on mingit sorti selgeltnägija? Ja kas selline selgeltnägemine ikka kuulub klassikalise meditsiini pärusmaale?
kui inimene on terve, 10. november 2022 17:08
mida tal siis avastada on :)?
Fakt 10. november 2022 18:37
Õigeaegselt tegemata jäetud tervisekontroll on kindlasti kordades ohtlikum kui nii mõnedki lõõgastavad vaimsed teraapiad.
Sõeluuringute kohta ütles Rospu: 11. november 2022 08:09
"Kõigeks selleks, mida on võimalik varakult avastada ja mille varajase avastamisega on ravitulemused paremad, on olemas sõeluuringud. Südame-veresoonkonnauuring, rinnavähiuuring, jämesoolevähi- ja emakakaelavähi sõleuuringud." Ei ole öelnud, et neid vaja pole. Kui sa pealiskaudselt lugesid, ära vähemalt kommenteeri!