Uudised

ÕHTULEHE ARHIIVIST | Päike ja vähk keksivad käsikäes

Rainer Kerge, 23. juuli 2018 13:59

7 KOMMENTAARI

a
A.L./ 23. juuli 2018 15:07
Olen pea 60-nd ja pole eluski päikesega koonerdanud.Siiani pole ka mingeid päikesega seotud probleeme olnud.Kodus kutsutakse pagulaseks.See on lihtsalt kellegi promo.
u
Urmas/ 23. juuli 2018 16:23
Ma olen kümme aastat noorem ja ei ole nooruses samuti päikesega koonerdanud ja nahk on täis pigmendilaike. Pisikesi pruune plekikesi, mu abikaasa nahk kätel ja õlgadel on samasugune! Midagi head päiksega liialdamine suvel kaasa ei too! Nahk vananeb kiiresti!
h
Huvitav jah/ 23. juuli 2018 15:01
Et eelmise sajandi alguses oli vähki väga vähe, äkki muutus päike myrgiseks... Selliste artiklite avaldajad tapavad inimesi, d vitamiini puudus tapab. tulge mõistusele inimesed, vanasti tehti heina , lapsed hommikust õhtuni päikse käes... kosmeetikatööstus, taimekaitsemyrgid, toiduainetööstus, meid myrgitatakse hommikust õhtuni...Sööge ainult naturaalset toitu, kehale ärge määrige midagi, mida ei sööks, kõik imbub vereringesse, hambaid peske vee ja sooda või mõne muu naturaalse vahendiga, mis suu normaalset mikrobioomi ei tapa, bakterid ei ole vaenlased enamus.Hoidke oma emotsioone, suhtuge kylmalt rämpsmeediasse, vaktsineerige nii vähe kui võimalik jne. Päikest!
u
Urmas/ 23. juuli 2018 16:05
20. sajandi alguses ei päevitatud, ilusaks peeti toona võimalikult valget nahka! Ega maainimesed heina tehes särki, seelikut, pükse ja mütsi ära ei võtnud. Linnainimesed kasutasid rannas päikesevarju ja pikki rannarõivaid. Toona ei olnud päevitamine moes. Toona ei diagnoositud vähki, seda peeti muuks haiguseks.
u
Urmas/ 23. juuli 2018 16:13
Mis puudutab hammaste pesemist soodaga, siis mul on tööl ilma ühegi hambata 65aastane mees ja rääkis, et pesi 1980aastatel hambaid soodaga ja toonase üsna kõva harjaga ja lootis saada valge naeratuse, aga kuna sooda on nii abrasiivne, siis nühkis sooda ja kõva harjaga oma hammastelt vaaba maha! Keegi ei olevat toona õpetanud, et soodaga pesta ei tohi!
Ma olen soodaga pesnud väga musta kohvitassi, mida muu küürimisainega puhtaks ei saa. Must kohv imbub tassi nii sisse, mu tass on vist jamast materjalist.
t
täpsustagem veidi/ 23. juuli 2018 14:58
j
Jätaks õige/ 23. juuli 2018 14:46
selle "vähi" rahule! Vähk ja vähk, ise ei tea keegi veel vähitekke põhjuseid.