Terviseuudised

Tanel Padar: "Tuleb süüa päris toitu!" 

Dagmar Reinolt, 29. oktoober 2015, 11:09
 Aivar Kullamaa
Muusik Tanel Padari (35) toitumisharjumused on ühest eluetapist teise märgatavalt muutunud. Mees tunnistab, et kunagi sõi ta väga kaootiliselt ning sooja toitu vaid ühe korra päevas. Nüüd aga on kõik teisiti – Tanel sööb lausa üllatavalt tervislikult! 

"Varasematel aegadel ärkasin ma enamasti väga hilja. Ja kui ärkasingi vara, siis süüa ei tahtnud," meenutab Tanel. "Tavaliselt läks kõht tühjaks pärast esinemisi ja siis enam kusagilt mingit kvaliteettoitu ei saanud. Sõin ikka seda vana head hamburgerit või hotdogi."

Nüüd juba pool aastat on mehe toitumine olnud teistsugune ning temas on aina enam süvenenud soov oma tervise eest hoolt kanda. Burgerit sööb Tanel väga harva ja nagu ta ise naljatades ütleb: kui tunneb, et võib seda endale lubada.

"Olen saanud aru, et tuleb süüa päris toitu ja sööki ise valmistada," lausub Tanel. "Kui midagi muud ei ole, kustutan nälga kodujuustu ja tuunikalakonserviga. Hilistel õhtutundidel ei hakka ma enam midagi suurt süüa tegema, siis võtan pigem puuvilju. Võileivad on minevik ja saia ei söö ma juba päris pikka aega."

Tanel sööb praegu rohkem kui varem ja pigem väikesi koguseid. Tema suured lemmikud on kodujuust ja puuviljad, kuigi viimaseid niisama süüa ei ole muusiku sõnul kasulik. "Tuleb segada puuvilju ja pähkleid," ütleb mees teadlikult.

Loe edasi novembri Tervis Plussist!

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
sirje.maasikamae@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee