Uudised

Regionaalhaiglas on juba teist nädalat üle 150 Covid-patsiendi 

Toimetas Keit Paju, 2. aprill 2021 18:36
Foto: Tiina Kõrtsini
Regioonalhaigla ülemarst ja juhatuse liige Peep Talving tegi suurel reedel pöördumise, milles tõdeb, et haigla on endiselt ülekoormatud.

„Regionaalhaiglas on juba teist nädalat üle 150 Covid-patsiendi, intensiivravi osakonnad on täis ja meditsiinipersonal on ülekoormatud ja pandeemiast väsinud. Kindlasti on väsinud ka kogu Eesti,“ tõdeb Talving.

„Peame kõik veel ühiselt pingutama, et saada pandeemia kontrolli alla, meie patsiendid saaksid tervetena koju ja saaksime naasta piirangutevabasse tavaellu,“ sõnab ta.

Talvingu sõnul on praegu kriitiline aeg jätkuvalt hoiduda kontaktidest ja järgida teisi nakkusennetuse meetmeid. „Palun hoiame ikka veel valvsust, järgime piiranguid ja osaleme aktiivselt vaktsineerimisel!“

„Soovime meie töötajatele, patsientidele ja kõikidele headele inimestele ilusat rahulikku pühadeaega oma pere ringis!“ lõpetab ta.

Samal teemal

03.04.2021
Tagantjärele tarkus: meditsiinipersonali ja haiglakohti oleks tulnud suurendada eelmisel aastal
03.04.2021
Lähiriikide koroonaülevaade: Soomes ööpäevaga 422 positiivset, Lätis 279, Leedus 985
24.03.2021
ÕDE TÖÖST KOROONAOSAKONNAS: „Minu jaoks on kõige raskem osa surm – patsient, kes täna tundub täiesti stabiilne ja normaalne, võib homme olla juba läinud.“
16.03.2021
MAKSIMUM ON KÄES: Ida-Tallinna keskhaigla avas juba neljanda koroonaosakonna