Vilja Savisaar-ToomastFoto: TEET MALSROOS
Õhtuleht.ee 27. märts 2015 12:43
Psühholoogiat õppinud Vilja Savisaar-Toomasti sõnul võib iga inimene endale ärevates olukordades toimetulekuks lihtsad võtted välja töötada.

"Näiteks mulle väga ei meeldi lennata ja kui lennuk on turbulentsis, siis kristlasena loen ma tavaliselt meieisapalvet – et selles tundmatus ja kontrollimatus situatsioonis mitte halbu mõtteid mõelda, vaid oma teadvus millelegi keskenduma panna, et lennuhirmuga toime tulla," tunnistab poliitik Vilja Savisaar-Toomast (52) ajakirjale Tervisetark antud intervjuus.

Peale meieisapalve mõjuvad Vilja sõnul tema jaoks rahustavalt ka Jaan Kaplinski luule, mida ta on kunagi nii palju lugenud, et paljud luuletused kulusid lihtsalt pähe. Ja kui naine sõidab tähtsale töökohtumisele, saab ta selleks vajaliku rahu autos muusikat kuulates ja sellele valjusti kaasa lauldes.

Samal teemal

Kommentaarid  (34)

Said nüüd... 29. märts 2015 17:17
...solkisid nime ja maine,oma uue mehe kiskusid ka räpasesse intriigi.Milleks sulle see kõik?Mine vaikselt edasi oma eluga.Raamatut ka pole sulle vaja.Kas lahkad selles oma meeste sexsikust?
suur õnnetus 29. märts 2015 08:51
Suur õnnetus ,kui inimene maisel ja taevasel elul enam vahet ei tee.Ja matab ennast elusast peast piibli kaante vahele ja tihtipeale iga kuu toidab otse ülekandega,või sulas puuke.Suures ristilöömise hirmus kogu oma vara lõpuks ära annetab.Sest loll saab kirikus ka peksa.Õiged pühamehed aga teevad vahet ,mis on õige ja mis vale.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS