Foto: PantherMedia / Scanpix
Toimetas Silja Paavle 15. juuni 2015 14:49
Pelgulinna sünnitusmaja ootab eeloleval neljapäeval sünnitusmaja taha muruplatsile beebisid ja väikelapsi koos vanematega, et pidada üheskoos juba traditsiooniks kujunenud piknikku.

Perekeskuse juhataja Meelike Reimeri sõnul on titade piknik hea võimalus veeta aega värskes õhus ning tutvuda nii teiste noorte peredega kui ka Pelgulinna sünnitusmaja perekeskuse võimalustega.

„Kuigi Pelgulinna sünnitusmaja seostub eelkõige lapse sünniga, on see tegelikult maja, kuhu tulla koos lapsega ka edaspidi. Meie perekeskus on mõeldud selleks, et lapsevanemad saaksid spetsialistidelt häid ideid ja oskusi lapse arengu toetamiseks, võttes osa titaga tegelemise ringidest ja arendavatest tundidest," märkis ta.

Seekordsel, juba kaheksandat korda toimuval piknikul saab perekeskuse õpetajate juhendamisel titade ja väikelastega mängida ja mürada, aktiivsemad beebid võivad mõõtu võtta viiemeetrise distantsiga roomamisvõistlusel Okaidi Beebisprint, kohapeal pakub Salvest maitsta Põnn sarja tooteid ning kõigil huvilistel on võimalus osaleda auhinnamängus. Kordamisele tuleb ka Tallinna võimlemispeo titarühmade kava „Linnud okste sees", mille autor on Pelgulinna sünnitusmaja perekeskuse õpetaja Solvi Kruus. Üritust jäädvustab fotograaf Evelin Lillepuu.

„On vähe ettevõtmisi, mis on mõeldud kõige pisematele – suvised vabaõhuüritused enamasti ju väikelaste kaasavõtmist ei soosi. Seepärast on hea meel, et saame pisutki täita seda tühimikku ja pakkuda võimalust veeta titaga kvaliteetaega värskes õhus," rääkis Meelike Reimer.

Piknik toimub Pelgulinna sünnitusmaja perekeskuse eestvedamisel neljapäeval, 18. juunil kell 11.00–13.00 aadressil Sõle 23. Vihmase või väga tuulise ilma korral piknikku ei toimu, kuid avatud on beebitoitude telk ning soovijatel on võimalik perekeskuse saalis mängida.

Üritus on kõigile tasuta.