Foto: PantherMedia / Scanpix
Silja Paavle 26. november 2015 11:07
Haigekassa koduleht täienes kaardirakendusega, mis võimaldab inimestel mugavalt leida haigekassa lepingupartnereid üle Eesti ning saada raviasutustega seonduvat informatsiooni nagu kontaktandmed, asukoht ja osutatavad teenused.

Kaardilt on võimalik leida raviasutusi ja arste, kes ostutavad perearsti-, eriarstiabi ja hambaravi teenuseid haigekassa lepingu raames. Lisaks leiab kaardilt ka rinnavähi varajase avastamise uuringuid teostavad raviasutused ja liikuvate mammograafiabusside asukohad kindlatel kuupäevadel. Lähitulevikus lisanduvad kaardile ka õendusabi teenust osutavad raviasutused.

Lisaks kaardirakendusele on veebilehe sisulise uuendusena täiustatud uudiste rubriiki ja loodud artiklite portaal, kus avaldatakse regulaarselt haigekassa spetsialistide kirjutatud tervishoiusüsteemi arenguid ning ravikindlustust tutvustavaid artikleid. Artiklite portaali eesmärk on selgitada ravikindlustuse toimise põhimõtteid, jagada infot tervishoiusüsteemi kohta ja avada elanikkonnale tervisealaseid teemasid selgelt ja arusaadavalt ning viia haigekassa oma klientidele lähemale.