Lapsed

Tartus kogutakse heategevuslikul jõululaadal raha digitaalse imikukaalu ostuks 

Silja Paavle, 8. detsember 2015 10:20
Foto: PantherMedia / Scanpix
Homme kell 11-15 toimub Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis heategevuslik jõululaat, kust saab soetada käsitööd ja jõulukinke, samas tegutseb ka taaskasutusturg. Laadaga kogutakse raha, et SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi kaudu soetada naistekliiniku perekeskusele digitaalne imikukaal.

„Jõulud on alati olnud soojuse ja heategude aeg," viitas laada üks korraldajatest, bioanalüütiku õppekava tudeng Egert Vinogradov. „Otsustasime kohe alguses, et tahame seekord jõululaadaga head teha lastele, kuna leidsime, et lapsed on just need, kes vajavad kõige enam hoolt ja tähelepanu."

Samal teemal

SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi arendusjuht Eveli Ilves nentis, et naistekliiniku perekeskus vajab hädasti kahte digitaalset imikukaalu, ühe kaalu hind on olenevalt mudelist 300-400 eurot. „See oleks neile väga kena jõulukink," lisas ta.

Annetuseks läheb jõululaadal kauplejatelt kogutud müügilauamaks, lisaks on soovitatav müüjatel 10% annetada heategevuseks. Samuti saavad kohapeal annetusi teha laadakülalised.
Täpsem informatsioon laada kohta: http://www.nooruse.ee/joululaat.

Tartu Tervishoiu Kõrgkool korraldab heategevuslikku jõululaata iga-aastaselt. Mullu valmistati jõululaadal kogutud annetuste toel SA Tartu Ülikooli Kliinikumi sünnitusosakonna vastsündinutele sõbrapäevaks soojad papud.

Heategevuslik jõululaat toimub kõrgkooli õppehoones, aadressil Nooruse 5.

Samal teemal

03.12.2015
Lamatiste teket saab ennetada
01.12.2015
Eesti Õdede Liit sai üle kuraditosina aasta uue presidendi
19.11.2015
Õpik-käsiraamat annab põhiteadmised teiste hooldamisest
10.11.2015
Õppehaiglas on õppejõud jumal