Terviseuudised

Tallinna Tervishoiu kõrgkool ootab õppima 317 tulevast meditsiinitöötajat 

Silja Paavle, 30. juuni 2016 09:31
Foto: PantherMedia / Scanpix
Veel 5. juulini on võimalik kandideerida Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli seitsmele rakenduskõrghariduse ja kahele kutseõppe erialale. Tänavu võtab Tallinna Tervishoiu kõrgkool vastu 249 üliõpilast ja 68 kutseõppurit.

„Kandidaatide teadlikkus tervishoiu erialadest on märgatavalt kasvanud. Kui varem kandideeriti mitmele õppekohale korraga, siis sel aastal kandideeritakse üha enam ühele kindlale õppekavale. Meie jaoks on väga oluline, et sügava huviga inimesed meie koolis oma õige kutsumuse leiaksid, sest Eesti tervishoid vajab pühendunud ning lojaalseid töötajaid,“ ütles Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli õppeosakonna juhataja Jaana Sepp.

Rakenduskõrgharidusõppesse astumise avaldusi saab veel esitada õe põhiõppe, farmatseudi, optometristi, ämmaemanda, tervisedenduse, tegevusterapeudi ja hambatehniku erialadele. Kutseõppesse on võimalik kandideerida lapsehoidja (erilise ja erivajadusega lapse hoidmine) ja hooldustöötaja õppekavadele. Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli eelmise aasta populaarseim eriala oli ämmaemandus, kuhu kandideeris 9,8 inimest kohale.

Täpsem info vastuvõtu kohta: www.ttk.ee

Samal teemal

12.10.2016
Koeru Hooldekeskuses alustatakse töökohapõhise kutseõppega
08.07.2016
Tallinna Tervishoiu kõrgkooli 317 õppekohale on 1713 õppidasoovijat
01.07.2016
Tallinna Tervishoiu Kõrgkool toob õed tagasi tervishoidu
16.06.2016
Kolmveerand Tallinna Tervishoiukõrgooli lõpetanuist töötab lõputunnistuse saamise ajal erialasel ametikohal.