Foto: PantherMedia / Scanpix
Silja Paavle 30. juuni 2016 09:31
Veel 5. juulini on võimalik kandideerida Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli seitsmele rakenduskõrghariduse ja kahele kutseõppe erialale. Tänavu võtab Tallinna Tervishoiu kõrgkool vastu 249 üliõpilast ja 68 kutseõppurit.

„Kandidaatide teadlikkus tervishoiu erialadest on märgatavalt kasvanud. Kui varem kandideeriti mitmele õppekohale korraga, siis sel aastal kandideeritakse üha enam ühele kindlale õppekavale. Meie jaoks on väga oluline, et sügava huviga inimesed meie koolis oma õige kutsumuse leiaksid, sest Eesti tervishoid vajab pühendunud ning lojaalseid töötajaid,“ ütles Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli õppeosakonna juhataja Jaana Sepp.

Rakenduskõrgharidusõppesse astumise avaldusi saab veel esitada õe põhiõppe, farmatseudi, optometristi, ämmaemanda, tervisedenduse, tegevusterapeudi ja hambatehniku erialadele. Kutseõppesse on võimalik kandideerida lapsehoidja (erilise ja erivajadusega lapse hoidmine) ja hooldustöötaja õppekavadele. Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli eelmise aasta populaarseim eriala oli ämmaemandus, kuhu kandideeris 9,8 inimest kohale.

Täpsem info vastuvõtu kohta: www.ttk.ee